App Store Google Play

«До якості ремонту дороги претензій немає», - дніпропетровський активіст

27.08.2015 14:51
«До якості ремонту дороги претензій немає», - дніпропетровський активіст

Дніпропетровський активіст Віктор Ковальов поскаржився в Facebook на якість ремонту вулиці Робочої. Представники облдержадміністрації оперативно відреагували на скаргу і виїхали на місце ремонту. На перевірку якості запросили й небайдужого городянина. Побувавши на місці укладання асфальту, Віктор Ковальов свої претензії відкликав.


«На Робочій почали робити дорогу. Якщо це покриття фінішне і якщо стоїть мета зробити дорогу, а не відкатати бабла, його можна знімати і робити заново», - написав у Facebook Віктор Ковальов.


На скаргу оперативно відреагував радник голови ОДА Юрій Голик і запропонував дніпропетровцю приєднатися до виїзної робочої групи з контролю якості ремонту.


«Голова Дніпропетровщини Валентин Резніченко дав жорстке розпорядження - контролювати якість і терміни ремонту доріг. Він наполягає на залученні ЗМІ та громадськості до цього процесу. Тому ми вдячні всім мешканцям області, активістам, які стежать за якістю разом з нами», - зазначив заступник директора департаменту ЖКГ та будівництва ОДА Володимир Верхотурцев.


Виїхавши на Робочу, комісія визначила, що вулицю реконструюють якісно і згідно з планом. «Ми також звернулися до лабораторії Служби автодоріг. Спеціалісти провели тест зразка асфальту і констатували, що він відповідає Державним Стандартам України», - підкреслив Володимир Верхотурцев.


Він пояснив, що на завантажених дорогах асфальт потрібно робити в два шари. Покриття, яке зараз укладають на Робочій, - це нижній шар. На нього покладуть ще один, висотою близько 7 сантиметрів.


«Я водій і якість доріг для мене - важливе питання. Тому, прийнявши нижній шар покриття за фінішний, я поскаржився на сторінці Facebook. Мені пояснили ситуацію та запросили сюди, на місце укладання асфальту. Тепер питань до якості ремонту у мене немає», - визнав Віктор Ковальов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...