App Store Google Play

«Відродження» Дніпропетровщини зізналося, кого веде у ради

26.08.2015 18:12
«Відродження» Дніпропетровщини зізналося, кого веде у ради

Дніпропетровська обласна організація політичної партії «Відродження» представила громадськості лідерів партійних організацій Дніпропетровщини та заявила про створення громадської організації «Молоде Відродження».

Про це стало відомо 26 серпня під час проведення форуму партії, на якому  зібралося більше 500 членів партії з усіх міст і районів Дніпропетровської області.

«Наша сьогоднішня зустріч - результат внутрішньопартійного праймеріз, який проходив у всіх регіонах Дніпропетровщини», - зазначив голова Дніпропетровської обласної організації політичної партії «Відродження» Володимир Куцін.

«У кожному районі, в кожному місті люди обирали найбільш гідних делегатів, які представлятимуть інтереси виборців на всіх рівнях», - підкреслив він.

На форумі офіційно були представлені делегати «Відродження» від Дніпропетровська, Кривого Рогу, Дніпродзержинська, Новомосковська, Нікополя, Орджонікідзе, Петриківського району та інших територій.

«З такою сильною командою ми обов'язково переможемо», - підсумував Куцін.

Також був представлений лідер громадської організації «Молоде Відродження» Кирило Захаров.

«Молодь - це опора, яка повинна взяти на себе відповідальність не тільки за вирішення власних проблем, а й допомагати нужденним», - заявив Захаров.

Нагадаємо, партія «Відродження» є партією конструктивної опозиції соціальної спрямованості. Її пріоритети - якісна медична допомога, соціальний захист населення, відродження промисловості і аграрного сектора, економічне відродження регіону і країни. Партія робить ставку на залучення професіоналів високого рівня у сфері виробництва, економіки, політики, державного управління.

Раніше партія «Відродження» заявляла про те, що представить своїх кандидатів у Дніпропетровській області на виборах до органів місцевого самоврядування всіх рівнів - від сільрад до обласної ради. Також партія висуватиме своїх кандидатів на пост мерів всіх міст області.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...