App Store Google Play

У Дніпропетровську відкрився Всеукраїнський форум волонтерів

26.08.2015 14:24
У Дніпропетровську відкрився Всеукраїнський форум волонтерів

26 серпня у Дніпропетровську відкрився Волонтерський форум «ГРОМАДА Фест». Захід відбувається за підтримки очільника Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченка.

Протягом п'яти днів волонтерські об'єднання, рухи, громадські організації, благодійні фонди за участі державних структур, виробників військового спорядження обговорюватимуть безліч актуальних питань, пов'язаних з допомогою українській армії та проведенням АТО.

«Дніпропетровська область – один з визнаних центрів волонтерського руху. Активісти регіону багато зробили для підтримки та становлення сучасної української армії, мають напрацювання у цьому питанні та великий досвід. Ми проводимо форум, який об’єднає зусилля патріотів держави. Його завдання – допомога в організації добровольців, які займаються підтримкою армії, пошук нових форм співпраці», – зазначив Валентин Резніченко.

Серед запланованих до розгляду є питання і тактичного спорядження, і ефективної взаємодії волонтерів з Міністерством оборони та окремих частин, воєнної медицини, психологічної та соціальної реабілітації демобілізованих тощо.

На відкритті організатори та почесні гості форуму привітали учасників форуму.
«Дніпропетровська державна адміністрація - єдина в Україні, що підтримала нашу ініативу. Голова ОДА не лише підтримав на словах, але й надав нам можливості для роботи - ми отримали локацію, отримали повне сприяння в процесі підготовки заходу», - відзначила одна з організаторів Наталя Зарецька.

У своєму вітанні головний лікар обласної лікарні ім.Мечнікова Сергій Риженко особливо підкреслив значення волонтерської допомоги у лікуванні та реабілітації поранених.

Також учасників виставки привітав заступник Генерального консула Німеччини Маттіас Кох. Пан Кох розповів про абсолютну солідарність німців з українським народом в усіх питаннях, які стосуються конфлікту на сході країни. «Це стосується не лише повної підтримки на міжнародній арені. Ми також допомагаємо вирішувати проблеми вимушених переселенців, поранених, що потребують реабілітації. Ми готові вас підтримати у будь-яких інших питаннях, які допоможуть ефективно врегулювати ситуацію на Донбасі», - зазначив він.

«Це і моя війна також. Я добре пам'ятаю радянські танки, що ввійшли до мого міста після так званого Варшавського договору. Ви чудово розумієте, що ми тоді відчували», - дуже емоційно закінчив свій виступ технічний директор Чеської Асоціації Оборонної промисловості Лібор Новак.
Завершив церемонію відкриття форуму радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик, який підтвердив наміри обласної влади і в подальшому сприяти волонтерському руху.

В перший день форуму вже працює круглий стіл "Регіональна програма реабілітації учасників АТО: цілі, ресурси, план дій".
Форум продовжить свою роботу до 30 серпня включно. Кожен день на форумі учасники розглядатимуть різні аспекти співпраці всіх учасників процесу. Слідкуйте за новинами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...