App Store Google Play

Суд відновив права новомосковських фермерів на землю

26.08.2015 12:12
Суд відновив права новомосковських фермерів на землю

Дніпропетровський окружний адміністративний суд своїм рішенням повернув першу з десяти земельних ділянок її законним власникам - фермерам Новомосковськоого району.

«Реєстраційну службу забов'язали внести відповідні зміни до реєстру. Тобто фірма «Техсервіс» до цієї ділянки не має жодного відношення, - сказав начальник юридичного управління облдержадміністрації Володимир Юрченко. - На черзі - судові рішення по іншим дев'яти наділам».
Він також додав, що ситуація з землями фемерів підштовхнула владу проналізщувати взаємодію між владними структурами, правоохоронними органами та реєстраційними службами.

«Ми апробували зовсім нову схему взаємодії влади, правоохоронців, контролюючих та інших структур. Була створена група для запобігання рейдерству. Її завдання - розібратися в причинах і діяти на упередження у вирішенні проблем по незаконному захопленню фермерських земель. Тут важливо працювати злагоджено. Не треба займатися бюрократією, яка забирає час, коли аферисти на свою користь використовують юридичні лазівки», - наголосив Володиир Юрченко.

Він також зазначив, що досвід роботи групи буде застусовуватись при виникненні будь-яких конфліктних ситуацій. Тобто тоді, коли буде необхідно оперативно відреагувати та захистити законні права людей.

Нагадаємо, 8 липня близько 250 фермерів Новомосковського району звернулися до керівництва облдержадміністрації. У 2000-2004 роках вони отримали в користування земельні ділянки для ведення фермерського господарства. В липні 2015 року на полях фермерів з'явились таблички, які повідомляли, що земля належить фірмі «Техсервіс». Фермери стверджують, що це підприємство незаконно отримало землю в користування. Після звернення була створена оперативна група, до якої увійшли представники облдержадмінітисрації, Новомосковської райдержадміністрації, прокуратури, міліції, реєстраційної та земельної служб.

У ході слідчих дій з'ясувалося, що землі на фірму «Техсервіс» зареєструвала реєстраційна служба Новомосковського міськрайонного управління юстиції. Підставою стали підроблені розпорядження голови Новомосковської РДА та договори оренди, датовані 2012 роком. Облдержадміністрація отримала від Новомосковської райдержадміністрації інформацію, що таке розпорядження не видавалося. Натомість під номером даного розпорядження в офіційний реєстр РДА внесено розпорядження зовсім іншого змісту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...