App Store Google Play

Резніченко змусив чиновників перейти на прозору систему закупівель

26.08.2015 16:07
Резніченко змусив чиновників перейти на прозору систему закупівель

Від сьогодні близько 200 установ, підпорядкованих Дніпропетровській облдержадміністрації та райдержадміністраціям, почали перехід на систему електронних закупівель Prozorro. Відповідне розпорядження підписав очільник області Валентин Резніченко.

 

Система електронних закупівель Prozorro дозволяє проводити всі «допорогові» державні закупівлі. Тобто купувати на електронному аукціоні товари на суму до 100 тис. грн. та послуги - до 1 млн. грн. Головна її перевага - у відкритості.

 

Будь-який користувач мережі Інтернет може зайти на сайт prozorro.org і побачити, як проходять торги, за якими цінами і на яких умовах. У першу чергу, така система дозволить спростити процес торгів для установ соціального захисту, культури, охорони здоров'я та освіти.

 

«Система електронних закупівель виключає корупційні схеми при закупівлі ліків, шкільного приладдя, меблів, техніки і багато іншого. Також вона дозволяє вийти на ринок новим невеликим підприємствам Дніпропетровщини. Ми не тільки попереджаємо прояви корупції серед чиновників, а й розвиваємо малий і середній бізнес», - підкреслив Валентин Резніченко.

 

Працює система просто. Установа подає заявку про закупівлю на сайт prozorro.org, вказує термін виконання робіт або доставки товару, технічні вимоги, обсяги замовлення та інше. Електронна система автоматично обробляє заявку і розсилає запрошення взяти участь у конкурсі всім виробникам цієї продукції або послуги.

 

Взяти участь у конкурсі може будь-який підприємець, зареєстрований на сайті. Потім система самостійно проводить аукціон і визначає найбільш конкурентоспроможний за ціною варіант, який відповідає потребам заявника.

 

Prozorro - це система електронних державних закупівель, яка спрощує доступ бізнесу до державних торгів і дозволяє мінімізувати корупційні схеми. Системою електронних закупівель вже користуються Міноборони і близько 700 держустанов України. Проведені через неї торги вже заощадили 10-20% бюджетних коштів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...