App Store Google Play

Масон Сербін виховав сина-сепаратиста

26.08.2015 14:50
Масон Сербін виховав сина-сепаратиста

Ганебний випадок проявів неповаги до законів і України та самої державності зафіксувала громадська активістка Марія Попова, колишня журналістка порталу ЛІГА.net.

Як повідомляє Марія на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук, вона та її друзі стали свідками того, як четверо молодиків, які прибули на білому БМВ Х5 з номерами АА0004РС, у ніч з 23 на 24 серпня, висловлювали щиру симпатію країні-агресору в громадському місці – караоке-ресторані Амбер у Києві.

Молодики, яких до паркувального майданчика ресторану переслідували два наряди київської поліції, аби скласти протокол щодо численних порушень ПДР, вийшовши з машини 10 хвилин не зізнавалися, хто саме був за кермом, аби не нести персональної відповідальність.

Втім, у самому закладі хлопці відірвалися по повній, спочатку замовивши на виконання пісню гурту ЛЮБЕ «Расея», а потім вирішивши піти далі українофоба Расторгуєва і замість «От Волги до Енисея – широка ты моя Расея!» хлопці заспівали «От Крима до Енисея…»

Таку поведінку молодиків засудили інші відвідувачі закладу, які попросили патріотів держави-агресора залишити ресторан. На що один з хлопців, який представився Володимиром Сербіним, заявив, що Крим – «ісконно русская земля», сам він з Дніпропетровська – «ісконно руского города», додавши, що «батя мой – из СБУ и имел я ваши законы».

Після виниклої дискусії, яка ризикувала перерости у бійку, неадекватні молоді люди залишили ресторан, наостанок заявивши, що «это не Донбасс оккупирован! Это Киев сейчас на оккупированной территории».

Як з’ясувалося, неадекватний співак в караоке дійсно є сином колись впливового посадовця СБУ, який, схоже, залишився вірним присязі КДБ і виховав нащадка у тому ж ключі.

Володимир Вікторович Сербін - №31 у рейтингу 50 найвпливовіших мешканців Дніпропетровська за версією журналу Форбс за 2007 рік. Навіть тоді, обіймаючи посаду заступника директора Державного підприємства ВО «Південний машинобудівний завод» з режимності, він випереджав у цьому рейтингу свого безпосереднього начальника – Віктора Щоголя.

Відомо, що Сербін-старший також входить до масонської ложі Святого Станіслава і є «почесним шевальє» цього таємного братства – що не так вже й дивно для колишнього учня Дзержинського. Дивує інше - як може обіймати настільки високу посаду на державному підприємстві людина, яка виховує дітей у дусі відвертої неповаги до держави, її символів та громадян, щоб у ніч з Дня Прапора на День Незалежності висловлювати непристойності на адресу України у самій її столиці!

Менше відома роль «замдиректора з режимності» в розкраданні майна ПМЗ і доведенні його до зубожіння, коли колектив державного підприємства регулярно ходить на мітинги, роками терплячи затримки із заробітної плати, а десятки фірм-орендаторів, заведених на флагман державного машинобудування дбайливим «спецслужбовцем», почувають чудово і отримують надприбутки.

Як стало відомо, номер АА 0004 РС зареєстрований за автомобілем марки Мерседес МЛ500 у Києві у 2012 році. Ще два роки тому цей автомобіль неодноразово був помічений в урядовому кварталі, у тому числі поблизу Маріїнського парку столиці під час Антимайдану.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...