App Store Google Play

Через погане харчування в офісах працівники здобувають хронічні хвороби

26.08.2015 09:46
Через погане харчування в офісах працівники здобувають хронічні хвороби
Двоє із п'яти роботодавців в Україні не дбають про харчування співробітників. Максимум, на що можуть розраховувати «білі комірці», - це наявність корпоративної кухні. За даними опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна, дещо менше третини співробітників стурбовані своїм самопочуттям у зв'язку з «офісним» раціоном, а кожен восьмий уже «заробив» проблеми зі здоров'ям.

Турбота роботодавця про співробітників відіграє не останню роль у формуванні лояльності й піднятті мотивації. Особливо якщо йдеться про задоволення базових потреб - таких, як комфортне робоче місце, можливість відпочивати і правильно харчуватися. Проте практика показує, що далеко не всі роботодавці дбають про харчування співробітників. І ще менше виділяють на це фінансування.

За даними hh.ua, у двох із п'яти компаній питання про харчування взагалі не постає, і співробітники обідають, де і як доведеться. Приблизно така ж кількість офісних приміщень обладнані кухнею. В офісі передбачена зона для бізнес-ланчів, а всі витрати на харчування несуть самі співробітники. Кожен восьмий начальник забезпечує підлеглих повноцінними обідами - в компанії є змога замовляти їжу в корпоративній їдальні або користуватися послугами доставки. Інколи компанії частково або повністю покривають витрати на обід, укладаючи угоди з кав'ярнями або кейтеринговими компаніями. Щомісячна доплата на обід, знижки в місцевому кафе, корпоративна доставка обідів - такі соціальні пакети хоча й рідкісні, але зустрічаються в українських офісах. Також керівники створюють гарний настрій з допомогою кави, шоколаду й фруктів (13% компаній).

Неправильний режим харчування призводить до численних проблем зі здоров'ям. Розуміючи це, більшість «білих комірців» не чекають турботи роботодавця і беруть ініціативу до своїх рук. Кожен другий докладає всіх зусиль, щоб навіть на роботі харчуватися правильно.

Приблизно один із двадцяти вважає, що в нього чудове здоров'я, і організм витримає всі експерименти з фаст-фудом і вуличною їжею. Дещо менше третини стурбовані своїм самопочуттям і звинувачують у цьому погану звичку жертвувати собою заради кар'єри. А кожен восьмий уже «заробив» проблеми зі здоров'ям через неправильне харчування на роботі.

Менше від усіх задумуються про свій раціон ТОП-менеджери. Саме вони частіше кажуть про те, що їхньому організму нічого не загрожує, і більше ніж решта страждають від неправильного харчування.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...