App Store Google Play

Активісти Дніпропетровська перевірили стан доріг міста та області

26.08.2015 15:53
Активісти Дніпропетровська перевірили стан доріг міста та області

На Дніпропетровщині ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» разом з представниками Обласної ради перевірили якість доріг у Верховцевому, Криничках, Червоноіванівці та Ульянівці.

Про це на прес-конференції повідомив голова правління ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" Віктор Романенко. "Першим чином ми поїхали у Солоне, тому що звідти найбільше доходить до нас сигналів від активістів про поганий стан доріг. Отримавши відповіді на запити, наша організація з впевненістю може сказати, що "Райавтодор", який займається ремонтом доріг у Солоному та прилеглих районах, не виконує своїх функціональних обов'язків. Крім того, підрядники, яких вони наймають, виконують свою роботу неналежним чином, з порушенням ДОСТів та різних стандартів", - розповів він.

Під час перевірки усі керівники Солоного враз відправилися у відпустки, похворіли і поспілкуватися з ними не вдалося. Тому комісія не побачила розрахунки та кошториси. Біля сільської ради асфальтовий покрив тонкий, близько чотирьох сантиметрів, багато ям. Мешканці населеного пункту написали скаргу про розкрадання та лобіювання "Райавтодору" та підрядника - приватної компанії «Білісіум», яку очолює дружина начальника Георгія Амерханяна.

Якщо за останній рік у Солоному "Райавтодором" було виконано робіт на 96,5 тисяч гривень, то «Білісіум» відремонтували дороги на 824 тисячі гривень. Однак дана приватна компанія немає власної техніки, тому роботи виконуються технікою "Райавтодору" за державні кошти, та податки від цієї «контори» держава не отримую. Не дивлячись та не, що начальник продовжує виконувати свої обов'язками, Прокуратура області зацікавилася його діями та перевіряє їх правомірність. 

Криничанська районна рада також обурена роботою начальника "Райавтодору": того завжди немає на робочому місці. Місцеві жителі кажуть: асфальт не кладуть, бо немає грошей. Ніби-то область про них забула.

У Верховцевому на ремонт центральної вулиці Леніна держава перерахувала 1,25 млн гривень. Однак їздити по ній неможливо - немає асфальту навіть перед будинком сільської ради. Деякі ділянки дороги залатані, та більшість з них у тріщинках і ямах.

У Дніпропетровську ситуація не ліпша. Як зазначає Роман Луценко, член правління ГО "Майдан Січеслав-Дніпро", міської владою на ремонт Нового мосту було виділено 7,2 млн гривень. "Крупський та його соратники повідомляли, що міст вже в аварійному стані і потребує «косметичного» ремонту. Однак капітальний ремонт заплановано наступного року. За три місяці ми зрозуміли, що обіцянки не втілилися в життя, бо покриття вже усе в латках та тріщинах", - зазначив він.

Учора активісти перевірили стан ремонту на вулиці Робочій. Робітники кажуть: заплановано покласти 12 сантиметрів покриття. Перші 8 сантиметрів вже покладено ретельно, однак на цьому дана робота може і завершитися.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...