App Store Google Play

У Дніпропетровську стартували IT-курси для бійців АТО

25.08.2015 20:04
У Дніпропетровську стартували IT-курси для бійців АТО
Розпочалися безкоштовні комп'ютерні курси для бійців АТО. На них записалися 24 людини. Сьогодні розпочалися зайняття з комп'ютерної грамотності. Завтра до навчання стануть бійці, які вирішили спробувати себе в веб-програмуванні.

Курси організували Центр допомоги учасникам АТО та членам їх сімей при Дніпропетровській облдержадміністрації та IT-волонтери: «Центр розробляє програми соціалізації для наших бійців, - зазначила координатор центру Наталя Шуліка. - Багато хлопців за час антитерористичної операції розгубили свої професійні навички або просто хочуть вивчити щось нове. Для нас важливо, щоб вони змогли знайти себе в мирному житті. Тому, за підтримки керівника Дніпропетровщини Валентина Резніченка ми організували IT-курси».

Як пояснив голова керуючої ради громадського об'єднання «IT Рух Дніпро» Валентин Кожевніков, курс комп'ютерної грамотності підготує бійців до офісної роботи і надасть можливість влаштуватися, наприклад, менеджерами з продажу, працівниками складів або операторами персонального комп'ютера. Хлопці, які успішно пройдуть більш складний курс, зможуть знайти високооплачувану роботу веб-програміста.
 
«Ринок жадає таких фахівців, тому у демобілізованих воїнів є всі шанси влаштуватися на хорошу роботу», - зазначив Валентин Кожевніков.
«Повернутися в мирне життя непросто, - констатував демобілізований боєць дев'яносто третьої бригади, радник голови ОДА Іван Начовний. - Ці курси дають воїнам можливість зрозуміти сучасні тенденції, оволодіти новими технологіями та підвищити свій кваліфікаційний рівень, що допоможе влаштуватися на роботу».

Курси проходять на базі навчального центру Level Up. В кожній групі - по 12 чоловік. Як пояснив Валентин Кожевников, це пілотний запуск: «Коли програма пройде адаптацію, ми будемо готові розширити її, залучати інші школи та навчальні центри».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...