App Store Google Play

Північтранс нарешті викинуть з дніпропетровських доріг

25.08.2015 17:51
Північтранс нарешті викинуть з дніпропетровських доріг
За результатами перевірок перевізників, що проводяться за дорученням губернатора області Валентина Резніченка, вже встановлено першого кандидата на розірвання договору. Ним стало ПАТ «Північтранс» відомого одеського бізнесмена Сурена Сардаряна, яке після повторної перевірки так і не ліквідувало низку порушень. Про це розповів начальник управління інфраструктури облдержадміністрації Тимур Швець.

Найближчим часом перевізник отримає лист-попередження з вимогою усунути всі недоліки в 10-денний термін. Якщо за цей час якість перевезень так і не поліпшиться, то договір буде розірвано. Відповідний лист вже готується облдержадміністрацією.

«Перевізники не повинні забувати, що вони, в першу чергу, надають послуги людям. І їх основне завдання - робити це якісно та з максимальним комфортом для пасажирів. На інших умовах на Дніпропетровщині вони працювати не будуть», - запевнив Валентин Резніченко.

На минулому тижні пройшли перевірку ще 2 перевізники: Новомосковське автотранспортне підприємство та ПАТ «Дніпропетровське АТП 11 205». Вони також мають низку недоліків та найближчим часом отримають претензійні листи з переліком порушень. Недоліки перевізники повинні ліквідувати в десятиденний термін, після чого буде проведена повторна перевірка. У разі невиконання вимог, облдержадміністрація розірве договори.

Як розповів Тимур Швець, найрозповсюдженіші порушення - відсутність документів, на підставі яких здійснюються пасажирські перевезення, незадовільний технічний стан автобусів, недотримання водієм режиму праці та відпочинку, відсутність інформації для пасажирів тощо. Загалом минулого тижня представники ОДА, ДАІ, Укртрансінспекції та громадськості виявили 55 порушень на 3 підприємствах області. Перевірки тривають.

Сьогодні стало відомо, що у Дніпропетровську намагаються зірвати конкурс перевізників.

Нагадаємо, Північтранс разом з іншим монополістом - "Автотранссервіс" - є не лише потужним транспортним ресурсом колись Партії регіонів, а нині - Опозиційного блоку, а й джерелом надходжень майже неконтрольованих готівкових коштів, які соратники Януковича використовують на виборах. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...