App Store Google Play

Борис Філатов займеться просвітництвом літніх людей

25.08.2015 11:35
Борис Філатов займеться просвітництвом літніх людей

З 31 серпня в Дніпропетровську розпочинає свою роботу патріотичний «табір» для літніх людей «УКРОП». Ця акція - соціальна та громадянська ініціатива народного депутата Бориса Філатова.

Табір має на меті проводити культурно-просвітницьку роботу серед громадян старшого віку з питань релігії, культури, історії рідного краю та Української держави в цілому.

Приводом для такого заходу постали відразу два моменти.
«Ми маємо віддати шану нашим старим. Вони заслуговують на повагу, на уважне відношення», - підкреслив свою позицію Борис Філатов.
Тож мистецькі та соціальні заходи для старшого покоління не мають бути виключенням у загальній картині громадських активізмів.

З іншого боку, саме культурний, освітній та ідеологічний вакуум, в якому зростали народжені в СРСР, став підґрунтям для можливості проведення проти країни і українського суспільства гібридної війни. Тому саме робота в цьому напрямку - кропітка, виважена, системна, - надасть змогу в майбутньому нівелювати можливі серйозні розколи у суспільстві та створити дієві важелі антипропаганди.

«Українське об'єднання патріотів» за підтримки Бориса Філатова у санаторії-профілакторії для людей похилого віку проведуть цикл лекції про історію християнства на Русі, історичні підвалини заснування Дніпропетровська, етнографічні особливості українських земель.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...