App Store Google Play

"Україна здобуває незалежність лише зараз" - Борис Філатов

24.08.2015 15:40
"Україна здобуває незалежність лише зараз" - Борис Філатов

В день 24 річниці Незалежності України привітання українцям з нагоди свята надіслав народний депутат України Борис Філатов.

"Україна! Земля наших пращурів та наших дітей! Вона стала незалежною 24 роки тому. Але не стала вільною. Дуже високу ціну ми платимо сьогодні за право будувати свою країну самостійно. Без вказівок - чи то мачухи, чи то старшої сусідки.

Тільки тепер ми зрозуміли, наскільки важливо бути українцем. Ми стали патріотами! Зовсім по-іншому ми ставимося сьогодні до державного прапора: його розстрілювали в Іловайську, Донецькому аеропорту, Мар'їнці, Волновасі, Маріуполі, його визволяли «з полону» українські бійці, під ним герої йдуть в останню путь. Ми, нарешті, полюбили синьо-жовтий і носимо його із собою. Він гордо майорить на наших будівлях і установах, бо уособлює державність, віру в перемогу, віру в краще майбутнє.

Переживши холодний і водночас спекотний Майдан, ми стали справжніми патріотами. Ми сказали «НІ» диктату, грабуванню населення, залежності від політики «Кремля», «родинним кланам», хабарництву тощо. Зараз кращі сини України гинуть і калічаться на війні, яку досі безсоромно називають АТО. Уся країна завмирає, слухаючи новини з передової, молиться за Перемогу та допомагає чим тільки може. І все це заради однієї мети - аби наші діти змогли жити у своїй незалежній вільній Україні. 
 
Борис Філатов та «Українське об'єднання патріотів - УКРОП», прагнуть тільки одного - забезпечити мир, зробити так, аби, нарешті, в Україні виконувалися Божі заповіді та справедливі закони. Висохнуть сльози дітей, дружин, батьків та близьких. І стануть пророчими слова Тараса Шевченка:
 
«І на оновленій землі 
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі». 
 
Із Днем державного прапора та Днем незалежності, Україно! Ти по-справжньому здобуваєш свою незалежність тільки сьогодні!", - йдеться у повідомленні, що його розповсюдила прес-слуба нардепа.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...