App Store Google Play

Командир з Дніпра-1: Наступ бойовиків зараз рівнозначний самогубству

23.08.2015 20:08
Командир з Дніпра-1: Наступ бойовиків зараз рівнозначний самогубству
У лавах бойовиків на Донецькому напрямку виник дефіцит кадрів. Про це, посилаючись на власні джерела, заявив командир розвідувально-диверсійної групи «Дніпро-1», член Політради Донецької обласної організації «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» Олександр Соболь. Крім того, на його думку, наступ з боку Маріуполя є маловірогідним, зважаючи на наявність сил ЗСУ, укріпрайону вгору по течії Кальміусу та оперативного резерву артилерії.

«Напрям Авдіївка-Тоненьке-Піски-Мар’їнка також насичений резервом артилерії. Ціну наступу на цій ділянці для себе бойовики добре усвідомлюють з досвіду наступу на Мар’їнку. Горлівка, напрямки на Дзержинськ, Артемівськ – не для швидкої атаки, а для військової операції недостатньо сил та засобів», – вважає Олександр Соболь.

За його словами, потенційно небезпечними залишаються три напрямки: Старобєшево-Стила-Волноваха, Горлівка-Гольма-Новолуганське-Світлодарськ, Ясинувата-Скотовата-Дзержинськ та, можливо, Констянтинівка.

«Помилка ЗСУ, на мою думку, – це відсутність на цій дорозі обладнаного пункту пропуску, тому що це знизило б навантаження на ті два, що вже існують: Артемівськ-Зайцеве та Волноваха-Березове», – наголошує член Політради Донецької обласної організації УКРОПу.

«Щодо нещодавнього повідомлення про застосування в районі Артемівська хімічної зброї, то цей сценарій, як на мене, малоімовірний, тому що ці засоби ураження легко ідентифікуються і їх застосування рівнозначне самогубству, як і сам наступ бойовиків зараз.

Сьогодні треба сконцентруватися на блокуванні реальних напрямків ударів і забезпеченні ефективної роботи з місцевим населенням», – додав Олександр Соболь.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...