App Store Google Play

На 10% знизилася захворюваність на туберкульоз у області

21.08.2015 11:56
На 10% знизилася захворюваність на туберкульоз у області
За півроку в Дніпропетровській області виявили понад 1,3 тис. хворих на туберкульоз - на 10% менше, ніж минулого року. Про це стало відомо під час наради з представниками місцевих органів влади та головними лікарями медзакладів регіону.

Заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман зазначив, що цього року Дніпропетровщина збільшила фінансування на боротьбу з туберкульозом.

«З обласного бюджету на протитуберкульозні заклади виділено близько 170 млн. грн. - на 12 млн. більше, ніж минулого року, - розповів він. - Сімейні лікарі та терапевти відіграють основну роль в профілактиці та діагностиці туберкульозу. Ці заходи фінансуються з місцевих бюджетів. Виділяти кошти та відслідковувати цей процес - повноваження голів районів та мерів.
Обладміністрація жорстко контролює, як місцева влада виконує свої обов'язки. Ми прийматимемо адміністративні рішення щодо недобросовісних керівників».

Головний позаштатний спеціаліст з фтизіатрії департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Наталя Гранкіна повідомила, що цього року краще фінансується і соціальна підтримка хворих.

«Соціальний захист - також повноваження органів місцевого самоврядування. За перше півріччя соціальну підтримку збільшено майже вдвічі - з місцевих бюджетів виділили 283 тис. грн. На ці кошти придбали продуктові набори для хворих. Найкраща ситуація в Кривому Розі», - сказала вона.

Наталія Гранкіна додала, що за останні півроку Дніпропетровщина підтвердила тенденцію до зниження захворюваності на туберкульоз. За 6 місяців зареєстровано 1327 хворих, що на 10% менше, ніж за такий же період минулого року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...