App Store Google Play

У нашому місті стартує Артмісто

20.08.2015 12:26
У нашому місті стартує Артмісто

5-6 вересн у Дніпропетровську проходитиме фестиваль "Артмісто". Про ідею створення та процес підготовки найбільшого мистецького фестивалю в регіоні розповіли організатори заходу.

Однією з найцікавіших відмінностей Артміста є новаторський для нашого суспільства підхід до планування і фінансування фестивалю. Він базується на краудфандінгу - тобто кожен громадянин може долучитися до розвитку мистецтва у різних його проявах через благодійні внески. І що більше таких внесків, то більш цікавим і різноплановим буде фестиваль. Так через мистецтво реалізується одна з базових цінностей громадянського суспільства - ти сам створюєш своє середовище і свої цінності.

«Окрім розвитку різних напрямів творчості, як ось музики, народних промислів, літератури, ми маємо на меті також створити об'єкти соціального призначення, які залишаться і після фестивалю и щоденно будуть слугувати мешканцям міста, зокрема будуть передані у користування місцян велопарковки», - зазначив один з організаторів заходу Володимир Недогода.

Також в якості подарунку для Дніпропетровська спільно з молодими художниками готується арт-відновлення однієї з будівель міста.

Загалом, до участі у фестивалі очікується понад 100 учасників, в тому числі понад 30 музичних команд різних напрямків. Блюз, рок, електроніка та ін. - все це ви зможете послухати за два дні.
 
Крім того, до уваги відвідувачів -  різнопланові майстер-класи:  з танців, ораторського мистецтва, мов тощо.

 

"Тож завітайте до Артміста і пориньте в атмосферу нової української культури, яку створюємо ми самі", - закликають організатори.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...