App Store Google Play

Ще 14 невідомих героїв провели в останню путь

20.08.2015 13:09
Ще 14 невідомих героїв провели в останню путь

Ще 14 невідомих бійців поховали на Краснопільському кладовищі в Дніпропетровську. Захисники України загинули в Донецьку, Дебальцеве, Дослідному, Щастя та інших зонах конфлікту. Непізнаними все ще залишається 171 військовий. 159 з них - знайшли спокій на Краснопільському кладовищі. 

«Загалом на Краснопільському кладовищі поховали 225 невідомих захисників Батьківщини. Сьогодні тут знайдуть спокій ще 14 воїнів, - зазначила директор департаменту взаємодії з правоохоронними органами цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації Ірина Федорчук. - Особистості 90 похованих бійців встановлені.

80 з них за бажанням родичів перепоховані вдома». Їх відвезли до Львівської, Чернігівської, Закарпатської, Волинської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Житомирської, Полтавської та Вінницької областей. Тіла 10 загиблих сім'ї вирішили залишити на Краснопільському кладовищі.

Загалом з початку бойових дій на Сході України, до Дніпропетровського обласного бюро судово-медичної експертизи доставили майже тисячу тіл, 609 з яких - з початку року. 596 загиблих візуально упізнали родичі. У всіх невідомих беруть зразки ДНК. Їх порівнюють із зразками тих, хто шукає зниклих в АТО родичів. Так вдалося впізнати і передати сім'ям ще 222 загиблих. На даний момент 171 боєць залишається невідомим.

«З початку цього року загиблі надходять практично щотижня. Сьогодні ми ховаємо тих, кого доставили в березні-червні. Зараз у моргах знаходяться 27 невідомих, яких привезли в липні і серпні. Якщо збігів ДНК зразків не буде, поховаємо хлопців наступного тижня або трохи пізніше», - підсумувала Ірина Федорчук.

У департаменті нагадують: сім'ям, які шукають безвісти зниклих в АТО родичів, слід звертатися до слідчого відділу за місцем проживання. У кожному з них можна написати відповідну заяву. Після цього у рідних зниклого відберуть зразки ДНК. Результати внесуть в єдину базу даних державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...