App Store Google Play

Консенсусне рішення про вибори на Донбасі має прийняти ВР – Курячий

20.08.2015 18:21
Консенсусне рішення про вибори на Донбасі має прийняти ВР – Курячий

Проведення виборів в Донецькій і Луганській області - це питання великої політичної відповідальності. Про це сказав народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Максим Курячий в ефірі телеканалу 112.

«Хто може взяти на себе таку відповідальність, що виборчий процес пройде абсолютно законним шляхом, а найголовніше, що це буде безпечно для жителів Донецької  та Луганської областей? Таке питання має бути прийняте абсолютно консенсусним рішенням у Верховній Раді», - зауважив він.

За словами народного депутата військово-цивільні адміністрації на території Донецької та Луганської областей заповнюють можливий вакуум влади.

«На території Донбасу і Луганська не має вакууму влади. Там є військово-цивільні адміністрації, там є українська влада з українськими прапорами і вона діє в інтересах територіальних громад», - сказав Максим Курячий.

На думку народного депутата вибори - найкращий метод, щоб зробити перезавантаження влади.

«Перезавантаження влади потрібно робити і не тільки на Донбасі, а й по всій Україні. Сьогодні очевидно, що Верховна Рада наприймала купу реформаторських законів, але сьогодні м’яч знаходиться на боці поля виконавчої влади і є велика кількість підтверджень, що реформи буксуються через виконавчу владу на місцях», - відзначив він.

Максим Курячий вважає, що також важливим є знайти всі вкрадені державні кошти, майно, але не менш важливим є створення таких умов, коли в державі не буде можливості красти.

Нагадаємо, голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебривский призначив місцеві вибори депутатів міськради Краматорська і Краматорська міського голови об'єднаної територіальної громади, а також у ряді районів на 29 листопада 2015 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...