App Store Google Play

Коломойський збільшив свою частку в "ПриватБанку"

20.08.2015 08:50
Коломойський збільшив свою частку в "ПриватБанку"

Один з найбільших співвласників найбільшого в Україні Приватбанку (Дніпропетровськ) збільшив частку в статутному капіталі банку до 41,6572% з 37,0054%.

Про це повідомляється в системі розкриття інформації НКЦБФР.

Згідно з повідомленням, частка другого співвласника скоротилася до 33,2525% з 37,0054%.

Як уточнили агентству "Інтерфакс-Україна" у прес-службі ПриватБанку, дана інформація розміщена за результатами останньої додемісії акцій, в якій взяли участь два акціонери.

За словами прес-служби, найбільший акціонер банку Геннадій Боголюбов участь в допемісії не приймав, у зв'язку з чим у нього відбулося незначне зниження частки в статутному капіталі.

Частка компанії Triantal Investments Ltd становила 16,7362% акцій банку (раніше - 16,6923%).

Раніше повідомлялося, що ПриватБанк 10 липня збільшив статутний капітал на 2,156 млрд гривень, або на 11,3%, - 21,257 млрд гривень шляхом додаткового випуску акцій.

Як повідомлялося, раніше ПриватБанк планував збільшити статутний капітал на 5 млрд гривень, або на 27,6%, - до 23,101 млрд гривень, однак провів менш масштабну емісію.

У прес-службі агентству уточнили, що збільшення статутного капіталу на 5 млрд гривень проходить у кілька етапів.

ПриватБанк заснований в 1992 році. За даними НБУ, станом на 7 липня його найбільшими акціонерами є Геннадій Боголюбов та Ігор Коломойський.

Згідно з даними Нацбанку, на 1 липня 2015 року за розміром загальних активів (240,009 млрд грн) банк є найбільшим серед 127 діючих у країні банків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...