App Store Google Play

За місцевими громадами майбутнє - народний депутат

19.08.2015 12:23
За місцевими громадами майбутнє - народний депутат
Головне завдання цих місцевих виборів, щоб кожен член територіальної громади відчув себе у своєму домі господарем, а не квартирантом, щоб громади отримали і повноваження, і фінанси. Про це сказав народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Максим Курячий в ефірі Дніпропетровської ОДТРК.

Народний депутат повідомив, що Дніпропетровськ вперше за 7 років майже на 22% перевиконав дохідну частину бюджету. Це більше ніж на чверть мільярда гривень.

«Пішли фінанси, пішли повноваження. Але виникає питання, чому при виконанні бюджету не працюють комунальні служби, сміття не вивозиться і т. д. У мене складається враження, що це певний саботаж місцевих чиновників», - зазначив Максим Курячий.

На його думку, місто та інші територіальні громади можуть заробляти більше, але головне прозорість використання коштів бюджету.

«Питання в тому як все витрачаєся, щоб те, що заробляється, що не ховалося по кишенях, була відповідальність за розподілення коштів. Ми просто зобов'язані впроваджувати закон», - підкреслив Максим Курячий.

Він сказав, що децентралізація - це стратегічне питання збереження держави, суверенітету та національної безпеки.
«Саме життя нам диктує проведення децентралізації. Жоден президент ніколи не ділився з місцевими громадами владою, а Президент Порошенко прийняв ці зміни », - зазначив він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...