App Store Google Play

На Дніпропетровщині запустили ще три електронні послуги

19.08.2015 17:03
На Дніпропетровщині запустили ще три електронні послуги
Ще три державних послуги переведені в електронну форму на Дніпропетровщині. Це довідка про доходи від фіскальної служби, отримання або зміна закордонного паспорта та оформлення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Про це на прес-конференції розповіли радники голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик і Дмитро Дубілет.

«Дніпропетровська область - першою переводить державні послуги в електронну форму, - зазначив Юрій Голик. - Зараз їх вісім. Ми дякуємо IT-волонтерам, які разом з облдержадміністрацією провели титанічну роботу».

Тепер, щоб оформити субсидію, не потрібно нікуди ходити і вистоювати в чергах: «Досить підтвердити свої дані на сайті https://igov.org.ua, заповнити поля форми і натиснути кнопку «відправити». Протягом 20 календарних днів на вашу електронну пошту прийде лист з підтвердженням оформлення субсидії, або з причиною відмови», - пояснив Дмитро Дубілет.

Радники наголошують - переведення субсидій в електронний вигляд приблизно на третину прискорить обробку заявок від громадян державними структурами.

«За останніми даними, близько 100 тисяч мешканців області оформили субсидію. 100 тисяч людей прийшли в установу, вистояли в черзі, отримали бланк і заповнили його від руки, хтось - з помилками. Потім фахівці перенесли ці дані в комп'ютери, розбираючи слова, витрачаючи час. Це не ефективно», - зазначив Юрій Голик.

Він нагадав про жорстку команду керівника Дніпропетровщини Валентина Резніченка - всі, кому потрібні субсидії, мають отримати їх до початку опалювального сезону: «Тепер ми маємо таку можливість. До того ж ми позбавляємося від колосального обсягу ручної праці і оптимізуємо нашу роботу», - констатував Юрій Голик.

Для того щоб побудувати в Україні електронний уряд, зібралися IT-фахівці з усієї країни і навіть з різних куточків світу: «Нам допомагають українці з Америки, Ізраїлю та Німеччини, співробітники Facebook і Google», - розповів Дмитро Дубілет.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...