Над таким проектом вже працює департамент екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації, який спільно з Мінекології України та Держагенством з питань електронного урядування України роблять перший крок до єдиного інтегрованого дозволу у сфері екології. Про це заявив очільник регіону Валентин Резніченко. Вже майже півтора року, як підприємства середнього і великого бізнесу не можуть отримати дозвіл на операції з відходами. Причина - відсутність порядку видачі. Фахівці вирішили не лише розв'язати цю проблему, а відразу дати можливість бізнесу отримувати дозвіл online.
«Після вдалого старту електронної декларації про відходи, Міністерством екології та природних ресурсів України створено робочу групу, яка в найкоротші терміни представить проект з надання електронного дозволу на операції з відходами. Дніпропетровщина прагне не просто забезпечити дозволами у паперовому виді, а виробити систему ефективного адміністрування дуже непростої сфери поводження з відходами», - наголосив Валентин Резніченко.
До складу робочої групи увійшли в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації Руслан Стрілець, керівники обласних департаментів екології та природних ресурсів Харкова й Запоріжжя та інші.
1 липня стартував проект онлайн реєстрації відходів. 16 тисяч підприємств Дніпропетровської області тепер будуть подавати декларації через Інтернет Цей проект реалізується в рамках програми з пілотною назвою «Електронна влада», яку ініціював голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. Очільник області поставив перед відповідними службами завдання звести до мінімуму контакт чиновників та підприємців. Нова форма декларації про відходи - це ще один приклад швидкого отримання адмінпослуг у зручному для громадян Інтернет-режимі. Подати декларацію про відходи вже можна на сайті menr.in.ua.
Автор: Іван МУРАХА