App Store Google Play

Дніпропетровці розповіли, кого хочуть бачити в міськраді і мером

19.08.2015 09:45
Дніпропетровці розповіли, кого хочуть бачити в міськраді і мером
На виборах до міської ради Дніпропетровська, якби голосування відбулося в неділю, перемогла б політична партія "УКРОП".

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного центром соціальних і маркетингових досліджень "SOCIS".

На питання про те, за яку з партій чи блок Ви маєте намір голосувати на виборах до міської ради Дніпропетровська в жовтні поточного року, 25,4% виборців відповіли, що віддали б свій голос за партію "УКРОП".

На другому місці опинилася партія "Опозиційний блок" з 23,3% підтримки виборців, на третьому - Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність" з результатом 10,1%.

П'ятивідсотковий бар'єр також подолали б партія "Громадянська сила" (9,6%), Об'єднання "Самопоміч" (6,4%), а також "Правий Сектор" ( 5,1%).

Крім того, у разі, якби вибори мера Дніпропетровська відбулися в найближчу неділю, за Олександра Вілкула віддали б свої голоси 33,8% виборців, за Бориса Філатова - 33,0%, за Загіда Краснова - 14,7%.

Якщо б у другому турі зустрілися Борис Філатов та Олександр Вілкул, то Філатов переміг би з 33,8% голосів виборців проти 33,4% підтримки у Вілкула.

Якщо б у другий тур пройшли Олександр Вілкул та Загід Краснов, то перший набрав би 34,6%, а другий - 26,9%.

При проходженні у другий тур Бориса Філатова і Загіда Краснова перший набрав би 33,8%, а другий - 23,0%.

Серед найбільш актуальних проблем 65,4% жителів Дніпропетровська визначили високі тарифи на житлово-комунальні послуги, 58,9% - поганий стан доріг, 35,9% - якість медичного обслуговування, 29,5% - високий рівень безробіття. 27,6% дніпропетровців стурбовані корумпованістю місцевої влади, а 26,7% - високими цінами на проїзд у громадському транспорті.

Якби вибори президента проходили в цю неділю, то дніпропетровці обрали б главою держави Ігоря Коломойського - за нього проголосували б 15,3%. За чинного президента Петра Порошенка віддали б свої голоси 11,1%. На третьому місці - Юрій Бойко (7,6%), потім - Юлія Тимошенко (6,8%), Дмитро Ярош та Сергій Тігіпко набрали б по 3,8%, інші кандидати ще менше.

Також соціологи запитали, чи готові мешканці Дніпропетровська проголосувати за депутата або партію за гроші. 56,3% респондентів сказали безумовне ні, 23,1% - швидше ні, скоріше так - 5,8%, безумовно так - 3,2%. Вагалися відповісти 11,8%.

У цілому в період з 8 по 13 серпня було опитано 1200 респондентів, які представляють доросле населення міста Дніпропетровськ (старше 18 років), з яких 44,4% чоловіків і 55,6% жінок. Дані є репрезентативними на рівні всього міста.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прохідний бар'єр на майбутніх місцевих виборах по Україні можуть подолати шість політичних партій. Лідерм електоральної підтримки є "Блок Петра Порошенка" - за нього готові проголосувати 23,7% респондентів.

ТСН 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...