App Store Google Play

Дніпропетровськ на п’ять днів стане центром волонтерського руху

19.08.2015 14:07
Дніпропетровськ на п’ять днів стане центром волонтерського руху
З 26 по 30 серпня на площі перед Дніпропетровським театром опери та балету відбудеться Всеукраїнський волонтерський форум «ГромадаFest» за підтримки Дніпропетровської ОДА.

Протягом форуму волонтери проведуть п'ять тематичних круглих столів, на яких обговорюватимуть такі питання: фізичну та психологічну реабілітацію військових, переселенців; структуру та організацію волонтерської роботи, аспекти соціально-правової підтримки постраждалих, донорство та інше.
За інформацією Ольги Горб, радника голови Дніпропетровської ОДА, наш регіон є острівний пунктом для переселенців зі Сходу. Саме Дніпропетровськ госпіталізує усіх ранених бійців з Донецької області у шпиталі. З березня 2014 року наші міські лікарні прийняли близько 6000 поранених, 2500 з яких було прооперовано.

 «На сьогодні у нашому регіоні зареєстровано близько 100 тисяч переселенців. Дніпропетровська обласна державна адміністрація розуміє, наскільки важлива співпраця з волонтерами. Тому за підтримки Валентина Михайловича Резніченка було вирішено саме у нашому місті провести Всеукраїнський волонтерський форум», - додала вона.

Як зазначила організатор «ГромадаFest», ГО «Товариство ветеранів АТО» Наталія Зарецька, усі дні на форумі будуть працювати дитячі майданчики, мистецькі куточки, виставка виробників воєнпрому. Крім того, на захід прибудуть волонтерські організації з Києва, Харкова, Херсону, Запоріжжя та інших міст.

«Волонтери - це люди з різних соціальних прошарків та різною занятістю. Проте саме вони виявилися найбільш підготовленими морального до цих жахливих подій. Разом ми зможемо проаналізувати спільні проблеми та знайти на них відповіді. Наша подія майже припадає на річницю Іловайської трагедії. Тому це буде досить символічно та показово», - прокоментувала Наталя.

Стати учасником форуму може кожний бажаючий, заповнивши анкету. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...