App Store Google Play

Чиновники Солонянського району викликані до керівнрицтва через дороги

19.08.2015 09:41
Чиновники Солонянського району викликані до керівнрицтва через дороги
«Діряві» дороги, небажання співпрацювати і відсутність відповідальних. Так селище Солоне зустріло представників Дніпропетровської облдержадміністрації та громадських діячів, які прибули в Солонянський район з метою перевірити скарги на неякісний ремонт доріг.

«Днями громадські активісти та жителі селища Солоне поскаржилися, що ремонт доріг у цьому населеному пункті виконаний неякісно. Ми перевірили - скарги обґрунтовані», - пояснив заступник начальника управління ЖКГ та благоустрою Дніпропетровської ОДА Володимир Верхотурцев.

Дійсно - дороги Солоного в жахливому стані. Неякісні «латки» у Шкільному провулку змиті дощами і водою з прорваної каналізації. На вулиці Гагаріна з дірок «нового» асфальту визирає старий.

«Побачене шокувало, - зазначив інженер технічного надзору державного підприємства «Жилком» при ОДА Юрій Рєзник. - Ремонт відверто неякісний. Через сезон цих доріг не буде - їх змиє дощами і снігом. Фактично, вони стали ще гірші, ніж були. Дороги потрібно робити заново, в ідеалі - за рахунок тих, хто так недбайливо підійшов до своєї роботи».

Всі відповідальні представники місцевої влади проігнорували приїзд комісії: «Керівники Солонянського району та селища Солоне саботували роботу. До нашого приїзду всі раптом відправились на лікарняні та у відпустки. А ті, хто представляв районну та селищну адміністрацію, не показали нам жодного документа щодо ремонту і жодного кошторису. Не дали даних про обсяг робіт і витрачені на них кошти», - розповів Володимир Верхотурцев.

Тому керівників району викликали до облдержадміністрації для пояснення ситуації: «Ми не дозволимо робити дороги неякісно і красти бюджетні кошти. Керівник Дніпропетровщини Валентин Резніченко тримає це питання на особистому контролі. Тепер комісія буде виїжджати на ділянки, що ремонтуються, два рази на тиждень», - підсумував Володимир Верхотурцев.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...