App Store Google Play

У Дніпропетровську відбудеться Всеукраїнський форум волонтерів

18.08.2015 10:10
У Дніпропетровську відбудеться Всеукраїнський форум волонтерів
26-30 серпня в дніпропетровському Театрі опери та балету за адресою пр. Маркса, 72 відбудеться Всеукраїнський форум волонтерів «ГромадаFest».

У країні війна, і це час для об'єднання всіх заради миру. «ГромадаFest» - це п'ять днів волонтерського форуму, виставка виробників воєнпрому, безкоштовні майстер-класи. Захід організовано завдякі всебічної підтримки Валентина Резніченко, голови Дніпропетровської ОДА. Відповідальний організатор ГО «Товариство ветеранів АТО».

Всеукраїнський форум волонтерів «ГромадаFest» - це п'ять круглих столів за участі волонтерів з усієї України, під час яких обговорюватимуться питання реабілітації учасників АТО і членів їхніх родин, розглядатимуться проблеми переселенців і вишукуватимуться шляхи вирішення. Особлива увага буде приділена питанням соціальної та юридичної підтримки осіб, які постраждали від війни на сході. Презентуватимуться програми подальших спільних дій волонтерів і місцевої адміністрації задля вирішення нагальних проблем регіону. Фандрайзинг для волонтерів та обговорення механізму електронних закупівель для виробників, актуальні проблеми донорства та інтерактивні презентації для волонтерів і виробників - все це під час форуму «ГромадаFest». Учасники й гості зможуть проконсультуватися у фахівців і відвідати громадські приймальні, а також узяти участь в ярмарку інвестиційних волонтерських проектів.

На виставці воєнпрому «ГромадаFest» можна буде ознайомитися з розробками і продукцією понад 40 національних виробників та організацій. Виробники проведуть презентації своїх проектів та продукції, де можна послухати, побачити, спробувати, запитати і головне купити.

Всеукраїнський форум волонтерів «ГромадаFest» на площі перед Театром опери та балету проведе майстер-класи для всіх бажаючих. Буде представлена різноманітна техніка.

26-30 серпня. Дніпропетровськ. Театр опери та балету (пр. Маркса, 72) - Всеукраїнський форум волонтерів «ГромадаFest». Чекаємо на вас! ГромадаFest - час об'єднатися!

Новий Формат 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...