App Store Google Play

У Дніпрі шахраї збагачуються ім’ям Бориса Філатова

18.08.2015 16:42
У Дніпрі шахраї збагачуються ім’ям Бориса Філатова

За останні дні в різних районах Дніпропетровська з'явилися листівки, в яких шахраї просять жителів перераховувати по 300 грн на рахунок, який нібито належить Благодійному фонду Бориса Філатова.

 

Оголошення підписані ім'ям народного депутата України, лідера партії «Українське об'єднання патріотів» Бориса Філатова. Для правдоподібності шахраї посилаються на адресу однієї з громадських приймалень нардепа.

 

У прес-службі Бориса Філатова відзначають, що Благодійний фонд Бориса Філатова є неприбутковою організацією і не залучає кошти у городян. Всі проекти фонду реалізуються лише за кошти його засновника.

 

Розрахунковий рахунок, вказаний в оголошенні шахраїв, не належить фонду Бориса Філатова.

 

«Вказані оголошення носять шахрайський характер і спрямовані на незаконне заволодіння грошовими коштами жителів Дніпропетровська, шляхом використання доброго імені Благодійного фонду Бориса Філатова», - повідомляє прес-служба нардепа.

 

Як зазначили у прес-службі, такі листівки, швидше за все, є справою нечесних політичних конкурентів, які намагаються таким чином очорнити ім'я Бориса Філатова.

 

«На відміну від інших дніпропетровських політиків і політичних партій, які залучають кошти городян для реалізації певних проектів, Борис Філатов всі проекти реалізує за кошти власного фонду», - наголошується в повідомленні.

 

Інформація про факт шахрайства вже передана у правоохоронні органи.

 

Городян закликають бути пильними і при виявленні подібних випадків шахрайства повідомляти в громадські приймальні народного депутата за адресами: пр. Миру 49/3, вул. Калинова 74/5.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...