App Store Google Play

Мобільні групи чиновників будуть допомагати людям за місцем проживання

18.08.2015 10:44
Мобільні групи чиновників будуть допомагати людям за місцем проживання

На Дніпропетровщині з'явилися мобільні групи чиновників, які допомагають людям безпосередньо за місцем проживання. Спеціалісти органів соцзахисту і пенсійного фонду консультують та оформлюють документи. Експеримент розпочався у Васильківському районі. Відтепер його мешканцям більше не потрібно добиратися до райцентру. Мобільна група фахівців виїжджає у віддалені села, а в разі необхідності - навідується прямо додому.

Керівництво регіону планує поширити позитивний досвід Васильківського району на всю область. Про це заявив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«З перших днів роботи мобільної групи стало зрозуміло: такий формат надання послуг затребуваний у населення. Він швидко став популярним - до фахівців шикуються черги. Ми змінюємо звичний характер взаємин людей і влади. Тепер вже не громадяни стукають в кабінети чиновників, щоб вирішити своє питання, а навпаки - чиновники йдуть до людей. Це зручно, бо можна заощадити час і гроші на дорогу до райцентру. Особливо комфортно отримувати державні послуги таким чином мешканцям віддалених населених пунктів», - зазначив Валентин Резніченко.

До складу мобільної групи входять 4 фахівці: два - з соціальних питань і два - з пенсійного забезпечення. Іноді на прохання людей в неї включають ще й спеціалістів з працевлаштування. На сьогодні мобільні групи вже об'їхали майже весь район.

«Про візит мобільної групи сільські та селищні ради повідомляють жителям завчасно. Фахівці можуть приїхати і додому до громадянина. У першу чергу, звичайно, це стосується літніх людей і людей з обмеженими можливостями», - сказав Валентин Резніченко.
Спектр питань, з якими звертаються люди, широкий. Найчастіше просять оформити субсидію та матеріальну допомогу малозабезпеченим. Протягом одного виїзду на місце мобільна група приймає до 60 громадян.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...