App Store Google Play

Філатов про мобілізацію: «Полювання на людей оголошувати не можна»

18.08.2015 10:50
Філатов про мобілізацію: «Полювання на людей оголошувати не можна»
У понеділок, 17 серпня, один з лідерів партії «Українське об'єднання патріотів», народний депутат Борис Філатов взяв участь у апаратній нараді виконавчого комітету Дніпропетровської міської ради. Учасники наради заслухали доповіді керівників районів і представників основних міських служб.

Особливу увагу приділили актуальним для всіх городян питань мобілізації та неправомірного будівництва малих архітектурних форм.

За словами Бориса Філатова, методи, які зараз застосовуються при мобілізації, абсолютно неприйнятні.

«Зараз є багато нарікань по роботі виконкому міської ради, міських служб. Хотілося переконатися на власні очі що відбувається, які проблеми стоять на порядку денному, тим більше, що цими проблемами доводиться займатися особисто. Є два моменти, на які я просив звернути особливу увагу. Перше - дуже часто доводиться зустрічатися з людьми і на кожній зустрічі люди піднімають питання з приводу мобілізації. Безумовно, Батьківщину потрібно захищати, але мобілізація, яка зараз проходить у нас в місті, починає приймати спотворних форм. Людей відловлюють на ринках, на зупинках громадського транспорту. Це - абсолютне неподобство. Для цього є нормальні механізми, потрібно взаємодіяти з міліцією. Полювання на людей оголошувати не можна. Це просто неприпустимо », - сказав Філатов.

Народний депутат вважає неприйнятним виконання загальнонаціонального плану мобілізації за рахунок людського ресурсу Дніпропетровської області.

«За статистикою Дніпропетровська область - на першому місці з мобілізації. Харківська та Одеська області, напевно, виконали план мобілізації на 40%, в кращому випадку - 50%. Неприйнятно, коли центральна влада намагається вирішувати проблеми у виконанні мобілізаційного плану за рахунок людського ресурсу Дніпропетровської області. Сьогодні на нараді були присутні воєнкоми і їм чітко було поставлено на вид, що з відловом людей необхідно закінчувати. Люди щиро не розуміють чому мобілізація проходить в таких спотворених формах », - говорить нардеп.

На його думку, з мобілізацією зараз пов'язано дуже багато питань і відповіді на них влада має дати публічно. У першу чергу варто пояснити людям чому професійні військовослужбовці, які готові захищати Батьківщину, були демобілізовані, а на їх місце закликали людей, не знайомих з військовою службою.

«Навесні минулого року у військкомати стояли черги. Зараз - це серйозне політичне питання. В першу чергу людям треба пояснювати ситуацію, яка відбувається на фронті і чому ми потребуємо такої колосальної армії, а не хочемо йти шляхом створення контрактної армії. За моїми даними, з офіцерів ВДВ, які воювали, зараз, після демобілізації, залишилося не більше 5% спискового складу. Який сенс мотивованих, професійних людей, охочих воювати, відправляти «на дембель», а замість них набирати невмотивованих людей, які не хочуть воювати?» - вважає народний депутат.

Крім того, народний депутат повідомив, що найближчим часом в міськвиконкомі він відкриє особистий кабінет для прийому громадян. За Законом «Про статус народного депутата» народний депутат має право на використання кабінету для прийому громадян у приміщеннях місцевої влади.

9 канал 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...