App Store Google Play

У Дніпропетровську рейдери хочуть відняти бізнес сім’ї бійця АТО

17.08.2015 13:14
У Дніпропетровську рейдери хочуть відняти бізнес сім’ї бійця АТО

Сьогодні за адресою Кірова 70 підтримати сім'ю Гальцових зібралися небайдужі мешканці Дніпропетровська. Тиждень тому їх спіткала біда: зателефонували невідомі та повідомили, що вони більше не є власниками автостоянки, яку родина з 2013 року орендує у КП «Міськавтопарк».

Як зазначає Алла Гальцова, з нею ніхто договір не розривав та акт прийому-передачі землі не проводив. «Про нових «власників» мені повідомили охоронці. На цей час чоловік повіз сина Артура на лікування до Києва, тому я приїхала сама. Невідомі повідомили, що є повинна за півгодини зібрати свої речі та «йти геть». У іншому випадку вони просто забарикадують вхід і я не зможу сюди зайти», - розповіла жінка.

Не дивлячись на те, що доходу Гальцова з автостоянки не отримує, вона повинна оплачувати рахунки до кінця серпня. За «новими» документами, власником автостоянки без конкурсного відбору став 25-річний підприємець Іван Галініч.

Костянтин Довбня, директор «Міськавтопарку», акцентує, що причиною розірвання договору є порушення правил при організації автостоянки. «Щомісячна недоплата даного агенту у міський бюджет складала 3000 гривень. Крім того, кількість машино-місць орендар повинен був збільшити до 50. Однак цього не було зроблено». Хоча у договорі Галініча вказана аналогічна цифра, як у документі Гальцової - 25 машино-місць.

На даний момент невідомо як закінчиться справа, однак Гальцові вже звернулася до міської ради та «Міськавтопарку» та готують позов до суду.
   
Нагадаємо, що на фронті Артуру Гальцову прийшлось нелегко: у Водяному йому довелося збирати по частинам тіла своїх друзів. А під час лікування у 11-ій міській лікарні медсестра та нянечка попросили хлопця допомогти доставити до моргу двох померлих пацієнтів. Психіка Артура не витримала и він вистрибнув з третього поверху. Гальцов отримав забій головного мозку III ступеня. Після неправильного лікування боєць дуже схуд та потребує довготривалого лікування.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...