App Store Google Play

Царьов підтвердив справжність сепаратистського фото з Вілкулом

17.08.2015 10:24
Царьов підтвердив справжність сепаратистського фото з Вілкулом
На встановленому в Дніпропетровській області білборді із зображенням народного депутата Олександра Вілкула в обнімку з втікачем до Росії колишнім нардепом і сепаратистом Олегом Царьовим, а також другом Путіна, байкером Хірургом була використана справжня фотографія.

 

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив сам так званий екс-спікер «парламенту Новоросії» Олег Царьов.

Він зазначив, що у нього багато фотографій як із Вілкулом, так і з іншими представниками «Опозиційного блоку».

«Було б дивно, якби моїх фото з Вілкулом не існувало. Я впевнений, що якщо пошукати, то можна знайти багато моїх фотографій з моїми однопартійцями, більше того, є багато моїх фотографій з моїми політичними противниками», - написав Царьов.

Нагадаємо, вранці 8 серпня в районі села Підгороднє Дніпропетровської області був виявлений розміщений штабом «Опозиційного блоку» білборд із зображенням Вілкула, Царьова і Хірурга на тлі російського прапора. Сам Вілкул на своїй сторінці в Facebook назвав фото фейком, створеним в Фотошоп.

Через негативної реакції людей до борду пізніше викликали і самого Вілкула, який, прибувши на місце подій, сказав, що вважає появу подібної зовнішньої реклами початком провокаційної інформаційної кампанії, організованої проти його політичної сили Блоком Петра Порошенка.

Пізніше, однак, він відмовився від цих слів, заявивши, що установка білборда - справа рук Бориса Філатова та Геннадія Корбана.

Крім того, Вілкул погрожує судовим позовом і переслідуванням з боку СБУ представникам ЗМІ, які висвітлюють ситуацію.

Додамо, що позафракційний народний депутат, член політради партії УКРОП Андрій Денисенко написав звернення на ім'я голови Служби безпеки України Василя Грицака з проханням перевірити Олександра Вілкула на причетність до посягання на державний суверенітет .

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...