App Store Google Play

Понад 8 тисяч кандидатів допустять до II туру набору в патрульну службу

17.08.2015 13:59
Понад 8 тисяч кандидатів допустять до II туру набору в патрульну службу
11800 заявок від охочих служити в новій патрульній поліції Дніпропетровщини надійшло за 3 тижні. 8276 кандидатів успішно пройшли перевірку. Про це повідомив координатор набору в патрульну службу Дніпропетровська Роман Кацуба.

14 серпня завершився перший етап набору в патрульну службу. З 11,8 тисяч заявок, 69,5% від чоловіків, 30,5% - від жінок. Не всі анкети успішно пройшли перевірку. Але кандидатів, яких допустять до другого туру, дуже багато - більше 8 тисяч.

«Анкети часто дублювалися, - пояснив Роман Кацуба. - Людина спочатку реєструвалася он-лайн, а потім ще раз залишала заявку у Центрі набору в патрульну службу при Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. Ми виявляли такі повтори і видаляли дубль».

Серед бажаючих були й ті, хто не підходить за віковим критерієм -молодше 21 року і старше 35. Такі кандидати не пройдуть до другого етапу відбору.

«Були і помилки в анкетах. Ми просили заповнювати документ друкованими літерами, але це зробили не всі, тому деяка інформація була незрозумілою. У таких випадках наші фахівці зв'язувалися з кандидатом по телефону і уточнювали інформацію. Якщо додзвонитися не виходило - на жаль, анкета не проходила перевірку», - розповів Роман Кацуба.

Другий етап відбору почнеться з дня на день. Кожному кандидату особисто зателефонують, щоб запросити на тестування загального рівня знань.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...