App Store Google Play

Відкати Вілкула відправлять центр Дніпропетровська під землю?

16.08.2015 16:24
Відкати Вілкула відправлять центр Дніпропетровська під землю?

Роботи з будівництва дніпропетровського метро не поновлюються не зважаючи на наявність коштів на інвестиційних рахунках банків, оскільки колишній керівник Дніпропетровської ОДА за часів президентства Віктора Януковича, депутат від «Опозиційного блоку» Олександр Вілкул вимагає від потенційних учасників тендеру відкат у розмірі 10%, повідомляє Глобаліст.

Про це в сюжеті телеканалу «Інтер» заявив з посиланням на конфіденційну інформацію від одного з учасників тендеру відомий політолог Віктор Пащенко.

«Повинні оголосити тендер, але тендер не проводиться ось уже два роки. Ситуація виглядає дивною, але якщо прислухатися до безпосередніх учасників подій, то є конфіденційна інформація від одного з учасників тендеру. За його словами, все впирається в те, що вимагають відкат від учасників. Один з колишніх керівників Дніпропетровської ОДА Олександр Вілкул вимагає відкат у розмірі 10%. Природно, що на такі умови ніхто не хоче йти», - прокоментував політолог Віктор Пащенко.

У сюжеті також йдеться про те, що зупинка будівництва метрополітену загрожує Дніпропетровську не лише втратою кредиту від Європейського банку, але і катастрофою для самого міста, оскільки тунелі затоплює ґрунтовими водами, і вони можуть просто обвалитися.

Крім того, плата будівельникам метро передбачена тільки до серпня, а далі ці витрати не прописані у жодному з бюджетів.

Як відомо, дніпропетровське метро одне з найкоротших у світі. На даний момент експлуатуються всього шість станцій, розташованих на одній гілці. Обіцянки добудувати решту – хоча б три станції до центру – звучали від усіх керівників держави, області та міста з 1994 по 2013 рік.

Нагадаємо, криворізький політик Олександр Вілкул очолював Дніпропетровську ОДА з 18 березня 2010 по 24 грудня 2012 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...