App Store Google Play

Вілкул у Дніпропетровську почав видавати городянам талони на їжу

15.08.2015 14:28
Вілкул у Дніпропетровську почав видавати городянам талони на їжу

Сьогодні жителям вул. Косіора «пощастило» приймати у себе «продуктові ярмарки». Судячи з усього, захід організований вілкуловскім фондом «Українська перспектива».

Перед початком роздачі їжі «благодійники» Вілкула-Ахметова зробили поквартирний обхід жителів району. Людям пропонували обміняти свій голос на талони знижок на їжу. А щоб ніхто не зміг засумніватися у лагідності майбутніх учасників місцевих виборів, на площі ринку були привезені 6 вантажних газелей з різними сортами політичної агітації - від м'яса і грибів до традиційних цукру і круп.

Про це розповів мешканець будинку на вул. Косіора Андрій. Вранці, близько половини дев'ятого, чоловік вийшов на ринок за продуктами, де зустрів сусідку. Жінка була обурена. Вона і поділилася з Андрієм історією про те, як з ранку до неї в квартиру подзвонили якісь люди і озвучили таку пропозицію: «Якщо ви будете голосувати за Вілкула, то зможете отримати талончики на знижки».

Атракціон передвиборної щедрості зібрав на Північному ринку близько сотні людей. Більшість з них - це пенсіонери.

У хаотичній черзі за їжею в руках у них ті самі талони на знижки.

Деякі з тих, хто прийшов, байливо притискають до грудей буклет вілкуловского фонду «Українська перспектива». Якщо придивитися, на ньому можна легко розглянути напис: «Запрошення на продуктовий ярмарок».

Для тих, хто вже отримав проднабори, організатори «ярмарки» передбачили також інтелектуальне дозвілля. У білому наметі з невеликими плакатами «Час робити добро», жінка роздавала жителям вул. Косіора так звані інформаційні бюлетені - «Збережемо місту ім'я».

Замість того, щоб знизити «драконівські» тарифи на електроенергію, які Вілкул успішно монополізував разом зі своїм «господарем» Ахметовим, він вирішив відкупитися від людей їжею. Тому що так дешевше, а рахувати свої гроші Вілкул вміє.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...