App Store Google Play

Численні проблеми мікрорайонів допоможе вирішити децентралізація

15.08.2015 10:47
Численні проблеми мікрорайонів допоможе вирішити децентралізація
Мешканці селища Самарівка під час зустрічі з народним депутатом України, одним з лідерів «Українського об'єднання патріотів» Борисом Філатовим обговорили проблеми мікрорайону та можливі шляхи їх вирішення.

Незважаючи на те, що невелике селище знаходиться в 20 хвилинах їзди від центральної частини міста, тут немає ні супермаркетів з доступними цінами, ні аптек. Також в Самарівці немає установ сфери культури. Відсутність нормальної інфраструктури турбує жителів селища.

«Якщо проблему з магазинами та аптеками люди якось вирішують, то з відвідуванням дітьми спортивних секцій та творчих гуртків, справи йдуть набагато гірше. Жителі Самарівки хочуть, щоб у них з'явилася бібліотека, а також був відновлений занедбаний Будинок культури, де б школярі могли займатися спортом і творчістю», - зазначалося на зустрічі.

«Щоб у селищі з'явилася нормальна інфраструктура, потрібно щоб райради почали нормально працювати. Поки такої можливості у них немає. У районних чиновників відсутнє фінансування, люди, техніка, повноваження, зате є величезна кількість проблем. Чи можливо, працювати в таких умовах? Звичайно ж ні. Саме з цієї причини в багатьох районах міста існує чимало проблем», - зазначив Борис Філатов.

Допомогти в цій ситуації може декларована урядом децентралізація, яка має на меті передачу повноважень територіальним громадам. Якщо дати райрадам все необхідне для роботи і фінансувати їх в достатній мірі, ситуація в кожному районі докорінно зміниться, упевнений народний депутат.

«Завдяки децентралізації кожен район зможе самостійно визначати яку проблему необхідно вирішувати в першу чергу, не чекаючи схвалення міста, у нас стане менше дірявих доріг, з'явиться вуличне освітлення, будуть приведені до ладу школи та дитячі садки, почнуть відновлюватися занедбані Будинку культури та бібліотеки. На житлових масивах буде розвиватися нормальна інфраструктура, чим наразі місто похвалитися, на жаль, не може. Децентралізація допоможе вирішувати проблеми і в районах, і в місті в цілому», - сказав Борис Філатов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...