App Store Google Play

Вілкул дав «регіоналу» 27 мільйонів на цвинтар поряд з ГЗК

14.08.2015 10:59
Вілкул дав «регіоналу» 27 мільйонів на цвинтар поряд з ГЗК

Управління капітального будівництва виконкому міської ради м.Кривий Ріг 7 серпня за результатами тендерів уклало угоди з ПАТ «Криворіжіндустрбуд» на будівельні роботи вартістю 83,92 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

На реконструкцію площі Визволення виділено 56,19 млн грн.

Ще 27,73 млн грн. піде на будівництво кладовища в районі Північного ГЗК.

Цей ГЗК з групи Ріната Ахметова раніше очолював Олександр Вілкул, який за часів Віктора Януковича був віце-прем’єр-міністром і очолював Дніпропетровську організацію Партії регіонів.

Батько Олександра Юрій Вілкул очолює мерію Кривого Рогу, яка і провела означені тендери на користь ПАТ «Криворіжіндустрбуд». Власниками цієї фірми є депутат Криворізької міськради від Партії регіонів Микола Земляний та його син Андрій.

Єдиним допущеним до участі конкурентом на тендері по кладовищу було ТОВ «Донпромпроект» Марка Попова. Він відомий як співзасновник ТОВ «Ремтекс», де його партнерами були Інна Рожкова та депутат Криворізької райради Юрій Вінклер (Партія регіонів).

На тендер подавало заявку ТОВ «Дар-Холон», яке пропонувало виконати роботи на 800 тис грн. дешевше від переможця, однак її відхилили через відсутність кількох довідок, у тому числі копії банківської гарантії.

Тендер по реконструкції площі Визволення розіграли лише «Криворіжіндустрбуд» та «Донпромпроект». На обох торгах різниця цін між цими фірмами становила 2%.

З моменту заснування «Вісника держзакупівель» у 2008 році було опубліковано дані про підряди «Криворіжіндустрбуду» Земляного на 498,78 млн грн.

У «Віснику держзакупівель» були оприлюднені кошториси на будівництва кладовища з 31-ї сторінки та реконструкцію площі Визволення після 30-ї сторінки. Просимо експертів оцінити дані розрахунки і поділитись своїми враженнями з «Нашими Грошима».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...