App Store Google Play

У Дніпрі приводять до ладу вулицю Мандриківську

14.08.2015 14:03
У Дніпрі приводять до ладу вулицю Мандриківську

За підтримки народного депутата Бориса Філатова комунальники Дніпропетровська відремонтують вулицю Мандриківську.

У четвер, 13 серпня, біля школи №76 у Жовтневому районі Дніпропетровська яблуку було ніде впасти. Місцеві жителі зібралися на зустріч з народним депутатом Борисом Філатовим, обраним до парламенту від 27-го виборчого округу, куди входить район. Ще до отримання депутатського мандата Філатов обіцяв відремонтувати асфальтове покриття і облаштувати прилеглу до вулиці Мандриківської територію. У серпні ремонт, на який чекали майже 30 років, нарешті, почався.

Асфальт на вулиці Мандриківській буде покладений за рахунок міського бюджету. Витрати з благоустрою прилеглої території взяв на себе Благодійний Фонд Бориса Філатова. За словами народного депутата, він не міг проігнорувати звернення двох тисяч мешканців району, які зібрали підписи за реконструкцію вулиці.

«За реконструкцію цієї дороги було зібрано більше 2000 підписів. До мене звернулися виборці. Це питання обговорювалося ще до виборів у Верховну Раду. Це - люди, які за мене голосували, і, якщо чесно, вони не вірили, що колись ця дорога буде приведена у нормальний стан. Нарешті, цю обіцянку виконано. Востаннє її ремонтували в 80-і роки. Фактично дорога зв'яже мікрорайон, паралельний Набережній. Це - не просто звичайна внутрішньоквартальна дорога. Люди просили її зробити ще й тому, що була проблема з підвозом дітей до школи. Мені вдається знайти спільну мову з міською владою. Як би її зараз не критикували, напевно, це - перші півроку, коли питання комунального господарства зрушило з мертвої точки», - сказав Борис Філатов.

Асфальтне покриття на вулиці Мандриківській буде покладено до вулиці Космічної. Загальна довжина ділянки, яка підлягає ремонту - близько 5 км. Міському бюджету ремонт вулиці Мандриківської обійдеться в суму близько 2 млн грн.

«Ця дорога має характер квартальної, стратегічної, що з'єднує 3 масиви. Фонд Бориса Філатова проводитиме облаштування прилеглої території. Дорога буде ремонтуватися за рахунок міського бюджету. У середньому квадратний метр дороги виходить 230-250 грн. Два роки тому вона чомусь виходила у комерційних структур по 450 грн. З поточного ремонту на цю дорогу ми виділимо близько 2 млн грн. Ми вже за літо зробили близько 350 тис. квадратних метрів доріг. На сьогоднішній день ми вже зробили в 5 разів більше, ніж у минулому році», - додає заступник в.о. міського голови Дніпропетровська Ігор Дядичко.

 


Довідка: Благодійний Фонд Бориса Філатова був заснований у 2015 році. Фонд займається низкою соціальних проектів для різних категорій громадян: «Здорове місто» - для пенсіонерів, «Молодіжне місто» - для молодих людей і «Дитяче місто» - для наймолодших жителів Дніпропетровська. У рамках цих програм у різних районах міста та на громадських пляжах проходять різні соціально-освітні та розважальні активності, працюють тренери, аніматори, і консультанти. Окремий напрямок діяльності Фонду - проекти з поліпшення соціальної інфраструктури міста, ремонту під'їздів та дахів, облаштування прибудинкових територій, будівництва спортивних майданчиків. У червні 2015 розпочався масштабний проект з благоустрою території Коси на Перемозі. Під егідою Фонду також був створений реабілітаційний центр, побудований стадіон в житловому масиві Сокіл, відкрито дитячий патріотичний табір «Укропчик», а діти загиблих героїв бійців АТО отримали можливість вирушити на відпочинок до Угорщини.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...