App Store Google Play

Вілкул фінансує кампанію проти перейменування міста

13.08.2015 11:14
Вілкул фінансує кампанію проти перейменування міста
На сайті з пошуку роботи «Work.ua» з'явилася вакансія «агітатор». Громадський рух «Збережи місту ім'я - Дніпропетровськ» набирає так званих "волонтерів", які на місяць отримуватимуть 2000грн. (Можливо, автор цього оголошення не знайомий зі значенням слова «волонтер». Це людина, яка безоплатно займається громадською діяльністю, -ред.)

В обов'язки агітаторів входить збір автографів проти перейменування міста та поширення агітматеріалів. За кожен підпис можна заробити 40 грн. Якщо 40 грн. помножити на 50 осіб, у підсумку виходить 2.000 грн.

Місце роботи так званих волонтерів - житловий масив «Сонячний», район торгового центру «Вавилон». Контактна особа - такий собі Андрій Калугін. Всім зацікавленим він пропонує відправити резюме.

 

Журналіст зателефонувала за вказаним у вакансії номером телефону, назвавшись здобувачем роботи. Трубку взяв Андрій Калугін.

Як з'ясувалося, ініціатором таких опитувань є одіозний Олександр Вілкул.

«Наш рух є не тільки громадським, але і політичним, - говорить Андрій Калугін. - Ініціював його такий політик як Вілкул. Тут йдеться не тільки про збори підписів проти перейменування міста. Ми також будемо боротися проти перейменування вулиць. Докладніше можна прочитати в наших агітаційних матеріалах», - сказав він.

Андрій Калугін запропонував поквапитись з відправкою резюме, оскільки команда вже майже набрана. Вакантними залишились лише вісім  місць.

Нагадаємо, згідно п.9 ч.2 ст 7. Закону України «Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки», вулиці, які має комуністичні назви, потрібно перейменувати.

Лица 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...