App Store Google Play

У Дніпрі взялися посилювати заходи задля виконання плану мобілізації

13.08.2015 16:39
У Дніпрі взялися посилювати заходи задля виконання плану мобілізації

У Дніпропетровську посилюють заходи задля виконання плану мобілізації, повідомив заступник міського голови Анатолій Крупський.

«Термін - до 17 серпня. По місту треба призвати ще 200 осіб», - заявив він.

За словами посадовця, планується посилити роботу з підприємствами та комерційними структурами, провести наради з керівниками підприємств, начальниками УВС, військовими комісарами тощо.

«Діяти в рамках законодавства, ніякого «вилову» на вулицях!» - наголосив Крупський.

За оприлюдненими даними, зокрема, Жовтневий район Дніпропетровська план уже виконав план мобілізації на 103%, а Ленінський - на 56%.

Наразі в розшуку в Дніпропетровську перебуває понад 3 тисячі так званих «ухилянтів». Військком області звернувся до керівництва міської та районних управлінь міліції з проханням посилити роботу щодо їхнього розшуку.

Раніше в обласному управлінні міліції повідомили, що на Дніпропетровщині понад 10 тисяч осіб ухиляються від призову. За даними міліції, при цьому встановлено місце перебування майже півтора тисяч військовозобов'язаних. Як повідомляли в міліції, у слідчих перебуває майже півтисячі кримінальних проваджень за фактом ухилення від призову, також склали майже 600 адміністративних протоколів.

Цього літа у Дніпропетровську рейди військкоматів відбувались біля магазинів, деяких промислових підприємств тощо. Тоді в обласному військкоматі зазначали, що пішли на цей крок, щоб навести лад в обліку військовозобов'язаних, і зауважували, що ці дії - законні, адже українське законодавство, всупереч твердженням деяких активістів, не визначає, де саме може бути вручена повістка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...