App Store Google Play

Скандальний плакат таки зрізали з недобудованого переходу

13.08.2015 12:56
Скандальний плакат таки зрізали з недобудованого переходу

Великі банери з написами «Цей перехід був побудований Вілкулом за 22 млн.грн.» та «Вілкул! Забери це залізо в Кривий Ріг!», які з’явилися на довгобуді – надземному переході над проспектом Правди в Дніпропетровську – в ніч з 12 на 13 серпня, таки були знищені.

Близько 12 години на місце прибули люди, які представились генеральними підрядниками забудови, однак пред’являти будь-які посвідчення відмовились.

Втім, на вимогу журналістів і громадських активістів прибулі «забудовники» пред’явили представникам МВС договори на оренду ділянки і виконання робіт, після чого були допущені на конструкцію переходу.

При спробі сфотографувати пред’явлені документи люди, які представились забудовниками, в грубій формі відсторонили журналіста і перешкоджали зйомці.

Пізніше на місце подій прибув в.о. заступника голови Індустріальної райради Ігор Франскевич, який запевнив журналістів і представників громадськості, що невідомі – дійсно є генеральними підрядниками і мають право виконувати роботи на переході, в тому числі демонтувати всю конструкцію чи її окремі частини. Після цього робочі, які раніше представились працівниками підприємства «Мастер строй», приступили до демонтування рекламної конструкції.

При цьому журналісту Дніпрограду було відмовлено в праві знімати процес, оскільки «перехід є приватною власністю і ніхто крім забудовників не має права тут знаходитись». З даним формулюванням були згодні як представник Індустріального виконкому, так і представники міліції, які ознайомились з документами.

Постає питання – що саме написано у тих таємничих паперах, які не можна фотографувати і чи такі вже безпідставні вимоги забудовника? Не виключено, що за 22 комунальні мільйони гривень на центральному проспекті Лівобережжя з’явиться приватний(!) надземний перехід, яким змусять користуватися городян.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...