App Store Google Play

Депутати міськради не хочуть перейменовувати Дніпропетровськ

13.08.2015 10:03
Депутати міськради не хочуть перейменовувати Дніпропетровськ
Під час інформаційно-методичної наради з обговорення перейменування жоден з близько 30 присутніх депутатів не підтримав ідею перейменування Дніпорпетровська.

Про це стало відомо в ході засідання. Про концепцію та потребу змінити назву міста доповів доктор історичних наук Сергій Світленко.

Традиційно за ідею збереження назви виступили представники "Опозиційного блоку". Однак про недоцільність перейменування говорили також позафракційні депутати Вадим Гетьман та Олексій Салкоч.

Олена Бочарнікова ("Батьківщина") крім того наголосила на потребі розробки закону про місцеві референдуми.

Екс-комуніст Микола Водяний передав в.о. мера понад 4,5 тисячі підписів від жителів міста проти перейменування.

Депутат фракції БПП Сергій Жуков звернув увагу, що до рекомендованого для перейменування списку вулиць потрапили й ті, які не підпадають під дію закону про декомунізацію. Наприклад, вулиця Московська.

Нагадаємо, з 13 серпня у Дніпропетровську починають громадські обговорення перейменування міста і його вулиць. До 22 вересня ці результати опрацюють та з їх врахуванням буде підготовлений проект рішення сесії міської ради. Питання перейменування все гостріше постає на фоні місцевих виборів.

Як повідомлялося, члени комісії з перейменування наголошували, що депутати і чиновники ігнорували роботи над формуванням списку вулиць для перейменування та варінатів нових назв.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...