App Store Google Play

Депутат міськради подасть до суду на Вілкула

13.08.2015 10:39
Депутат міськради подасть до суду на Вілкула
Після депутатського запиту Олексія Салкоча з приводу правомірності розміщення імені народного депутата Олександра Вілкула та символіки Партії регіонів та Опозиційного блоку на комунальних дитячих майданчиках Дніпропетровська, Вілкул звинуватив Салкоча в корупції і халатності. Депутат міськради Олексій Салкоч вирішив відповісти. Далі його пряма мова.

«Ви знаєте, я подивився інтерв'ю Олександра Юрійовича. Мені було дуже цікаво. Дуже цікаво було тоді, коли мавпочка вискакувала. Вони чимось схожі.

Дивіться, твердження, де він говорить по Марганцю. Я почну з Марганця. Замовником перевезень є обласна адміністрація, контролює дотримання договорів, дотримання конкурсу транспортних засобів, які працюють на маршруті. Покладено контроль на них. Головавтотрансінспекція видає ліцензію та ліцензійну картку і контролює за скаргами органів держконтролю або за заявами громадян порушення. Інспекція була створена знаєте для чого? Контролювати питання нелегальних перевізників. Тобто боротися з ними, щоб вони не створювали нездорову конкуренцію легальним перевізникам».

«Починаючи з 2008 року, я працював у Головавтотрансінспекції Дніпропетровській області. Тоді був губернатором Бондар. Я працював у Міністерстві транспорту та зв'язку. У зв'язку зі зміною влади на посаду губернатора прийшов Олександр Юрійович Вілкул. Ось тут-то все і почалося, як говориться. Олександру Юрійовичу Вілкулу було цікаво подивитися на всю ситуацію, що відбувається в транспорті, і почався переділ ринку транспорту під якихось перевізників.

Природно, їм потрібна була посада начальника інспекції. Чому начальника інспекції? Тому що начальник інспекції контролював всі перевезення. Найцікавіше, їм потрібна була посада начальника інспекції, щоб здійснювати підвезення на виборчі дільниці тих чи інших пасажирів. І щоб інспекція не могла контролювати і не могла припиняти ті чи інші дії.

Якщо існують незаконні підвезення, без документів, то це порушення законодавства. Це, природно, штрафні санкції, документування та відправлення інформації в різні інстанції. Для того щоб «застовпити» в цій галузі та щоб у них не було ніяких проблем з передвиборною агітацією, з підвезенням громадян, з «каруселлю» - підвезенням людей з інших областей, їм потрібна була така інспекція. З того моменту почалося дуже явне гоніння на службу. За весь період служби вони намагалися зробити і ряд перевірок різних - перевіряла і прокуратура, і хто тільки не перевіряв, фактів порушення не було знайдено. Як стверджує Олександр Юрійович, факти порушень були, так нехай покаже хоч одні такий акт, який підтверджує, що Олексій Федорович Салкоч винен в чомусь і його служба винна в чомусь.

Перший виток зіткнення був в Кривому Розі. Це компанія «Севертранс» («Північтранс»), яка у приватних підприємців позабирала більшість маршрутів і закрила ринок перевезень.


У Марганці маршрут був відкритий обласною адміністрацією, був проведений конкурс. На цьому маршруті все життя їздив автобус, який перевозив пасажирів. Мало того, я скажу, що цей маршрут через залізничний переїзд інспекція свого часу обстежила. Є висновок інспекції, що за цим маршрутом переїжджати не можна. Заборонено у зв'язку з тим, що там зламаний світлофор і там немає шлагбаума. Відповідні були написані листи. Працівники ДАІ разом з інспекцією написали листа на замовника перевезень, яким є або обладміністрація, або міський виконком. Ніяким чином не міг пан Салкоч, як стверджує Вілкул, продавати путівки і відкривати маршрути. Цим займається виконком. Це один мінус, що говорив Вілкул. Він не компетентний у цьому питанні. Звісно, хто проводив конкурс, а це адміністрація разом з виконкомом Марганця, не подивилися на цю ситуацію. Переїзд належав залізниці.

Якщо ви пам'ятаєте, в той час: 2008, 2009, 2010 була монополізація ПР у всіх галузях. Залізницею керував член ПР, Міністерством транспорту та зв'язку керував член ПР, обласною адміністрацією керував член ПР. Тобто вся відповідальність у той час лежала на людях, які проводили конкурс. І якщо переїзд був несправний, належав залізниці, то залізниця несла повну відповідальність за несправність цього переїзду. Таких переїздів було близько 34, про що свідчать листи, які до сьогоднішнього дня пишуться до обласної адміністрації. Зараз таких «необладнанних» переїздів в області трьох. Дотепер три, і ті - в місті Дніпропетровську.

Я був у Марганці разом з комісією. Мало того, у мене є акт цієї комісії. Тут ні слова не сказано про те, що Салкоч Олексій Федорович винен в чомусь, десь і в якихось питаннях.

На той момент це була передвиборча кампанія. І в передвиборній кампанії пляма на ПР що винен їх мер Марганця або голова адміністрації, який несе безпосередню відповідальність за ринок перевезень в області.

Вони всі намагалися це все на когось перевести, звалити, для того, щоб це перед виборами не висвітилося, не впала ні в якому разі пляма на рейтинг Олександра Юрійовича. Це було неправильно. І зробили винуватим водія, а приватний підприємець винен був ще більше. У чому винен? Тому що на сьогоднішній день виконком і залізниця не виконує свої функціональні обов'язки? У чому провина?»

«Я однозначно подам до суду. Я подам до суду і хочу, щоб цей покидьок вибачився. Чому? Тому що людина, звинувачуючи у смерті інших людей, і говорячи про те, що «Ви це зробили» повинен мати якийсь вагомий аргумент і доказову базу. На сьогоднішній день у цієї людини немає ні совісті, нічого».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...