App Store Google Play

Відключення води у містах Дніпропетровщини - вина водоканалів-боржників

12.08.2015 10:06
Відключення води у містах Дніпропетровщини - вина водоканалів-боржників
З початку року майже всі споживачі оласті розплатилися за електроенергію. Найбільш проблемними традиційно залишаються підприємства житлово-комунального господарства, зокрема - водоканали. Їх багатомільйонні борги - пряма причина перебоїв водопостачання області. Про це заявив начальник управління паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадміністрації Едуард Кирпичов.

«Більшість мешканців Дніпропетровщини платять за електроенергію вчасно. Але підприємства ЖКГ продовжують накопичувати величезні борги», - зазначив Едуард Кирпичов.

За його словами, за 6 місяців цього року житлово-комунальне господарство регіону розрахувалося за електрику лише на 74%, водоканали області - на 62%. Споживши електроенергії на 340,2 млн грн, вони оплатили лише 209,2 млн грн Таким чином, їх борг з початку 2015-го склав 131 млн грн.

Сума загального боргу житлово-комунальних підприємств за електроенергію - колосальна. Це 1 млрд 261 млн гривень. З них 40%, або 812 млн, - борги водоканалів. Лідерами цього анті-рейтингу стали: «Аульський водовід», який заборгував 282 млн грн, «Кривбаспромводопостачання» - 247 млн грн, «Дніпро-Західний Донбас» - 95 млн грн, «Дніпроводоканал» і «Кривбасводоканал» - 68 і 48 млн грн відповідно.

«У червні цього року ОДА і компанія «Дніпрообленерго» підписали протокол про співпрацю, - зауважив Едуард Кирпичов. - Згідно з ним, підприємства ЖКГ і зокрема водоканали зобов'язуються забезпечити належний рівень розрахунків за електроенергію. У свою чергу енергопостачальна компанія бере на себе обов'язок надійно та безперебійно поставляти енергію цим підприємствам. Аналіз показав, що не всі водоканали області в червні-липні виконали свої зобов'язання. Наслідком цього стали повне та часткове відключення води у мешканців міст, зокрема Нікополя, Кривого Рогу та Верхньодніпровського району».

«Я нагадую керівникам водоканалів і мерам міст, в яких знаходяться компанії-боржники, що саме від них залежить - чи буде у їх мешканців вода», - підсумував Едуард Кирпичов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...