App Store Google Play

На вулиці Гаванській за 2 місяці провели ремонт

12.08.2015 10:10
На вулиці Гаванській за 2 місяці провели ремонт
На проблеми вулиці Гаванська, що у Придніпровську, міські посадовці не звертали уваги з 1999 року. За багато років вулиця прийшла до цілковитого занепаду. Але з ініціативи народного депутата Бориса Філатова два місяці тому вулицю Гаванську почали приводити в порядок.

На вулиці повністю замінили 2 кілометри асфальтного полотна, встановили нові бордюри, нанесли дорожню розмітку, організували пандуси для зручності пересування людей з обмеженими фізичними можливостями та відновили освітлення, яка не працювала багато років.

На вулиці Гаванської розташований Геріатричний пансіонат, в якому мешкають 600 осіб. Відсутність нормальної дороги, розмітки та освітлення спричиняло величезний дискомфорт протягом тривалого часу. Два місяці тому пансіонат відвідав народний депутат Борис Філатов. Під час зустрічі керівники установи розповіли про проблеми з дорогою і освітленням, і попросили допомоги.

- Через деякий час на Гаванську приїхали комунальники і почали ремонтувати дорогу, а також відновлювати вуличне освітлення. Ми не могли повірити в те, що відбувається, адже впродовж кількох років, куди б ми не зверталися з проханням допомогти вирішити наші численні проблеми, усюди отримували відмову, - розповідає головний лікар пансіонату Олександр Новик.

Відремонтована дорога, тротуари та освітлення зробили життя мешканців пансіонату, а також співробітників установи більш комфортним. Тепер людям не доводиться обходити величезні вибоїни і ходити темною вулицею.

- Ремонт істотно полегшив людям життя. Раніше, через відсутність розмітки та освітлення наші мешканці в прямому сенсі ризикували життям, коли намагалися перейти дорогу, якою цілими днями ганяють фури. Зараз ця проблема вирішена, - говорить Олександр Новик.

Минулого тижня комунальники завершили ремонтні роботи. Крім відремонтованої дороги, тротуарів та освітлення, на вулиці Гаванська, в районі пансіонату з'явилися зручні пандуси для людей з обмеженими фізичними можливостями та майданчики для очікування громадського транспорту. Ще два місяці тому нічого цього на вулиці не було. Люди змушені були чекати на автобус, стоячи на узбіччі дороги.

- Про проблеми Геріатричного пансіонату я дізнався, коли ми відкривали дитячий патріотичний табір «Укропчик». Тоді до мене звернулися співробітники пансіонату і розповіли, з якими складнощами їх підопічні стикаються щодня протягом десятиліть. Я не міг залишитися байдужим до проблем людей і вирішив допомогти, зробивши життя людей похилого віку та інвалідів більш комфортним, - сказав Борис Філатов.

Також співробітники пансіонату поскаржилися народному депутату на брак необхідних засобів пересування. За кілька днів, мешканці установи отримали від Благодійного Фонду Бориса Філатова сучасні коляски, милиці, палиці, ходунки.

- У нашому пансіонаті проживають інваліди, які взагалі не можуть пересуватися. Єдина можливість для них подихати свіжим повітрям - спуститися на вулицю в колясці. На жаль, пансіонат не мав засобів пересування в достатній кількості, що створювало величезні проблеми. Але з недавнього часу, завдяки Благодійному Фонду Бориса Філатова це питання вирішилося, за що ми висловлюємо народному депутату величезну подяку, - резюмував Олександр Новик.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...