App Store Google Play

Кого поведе в депутати дніпропетровський «УДАР»?

12.08.2015 13:36
Кого поведе в депутати дніпропетровський «УДАР»?
Вибори до місцевих рад Дніпропетровщини стануть головною подією політичного життя регіону цієї осені. Ще задовго до старту офіційної кампанії окремі учасники передвиборчої гонки «закрутили» сильну інтригу.

Коли в чіткий пазл практично склалася конфігурація на місцевому політичному полі, на найвищому рівні в Києві відбулися кардинальні змінени. Несподіванкою для всіх став спільний похід за мандатами «Блоку Петра Порошенка» та партії «УДАР».

Ще якийсь час тому дніпропетровські «кличковці» були неабиякою мірою спантеличені тим, як подолати п'ятивідсотковий бар'єр, такий необхідний для потрапляння в міську та обласну ради. Але днями ця партія витягнула, без перебільшення, «золотий квиток». Відтепер «УДАР» стає частиною президентської політичної сили.

Поки ще не зрозуміло, на яких умовах, але відомо найважливіше: «УДАРівці» отримали квоту аж у 30% у всіх списках кандидатів у депутати. Хто від цього виграв? Безумовно, «УДАР».

БПП доведеться на ходу перебудовувати свою стратегію і поділитися округами і квотою з керівником Дніпропетровської міської організації «УДАРу» Дмитром Легезою, який протягом останнього часу заробляв політичні дивіденди на жорсткій критиці міської влади та депутатського корпусу.

Точно також отримує 30% обласну квоту від БПП і глава обласної організації «УДАРу» Руслан Колєсніков, який зарекомендував себе як ініціатор багатьох новаторських пропозицій та опирається на підтримку волонтерів та представників громадських організацій.

Можна сказати, що Колєсніков і Легеза стануть «бойовим» крилом спільного проекту двох партій. На відміну від помірно налаштованих нинішніх депутатів «Блоку Порошенка», «УДАРівці» схильні до більш радикальних дій і заяв.

За різними оцінками, президентська сила має в регіоні від 14 до 16% рейтингу. Ближче до виборів він буде рости, значно чи ні - залежить від темпу роботи партійців. Більше того, маючи значну підтримку з боку влади, є шанс стати другими, поступившись лише «Опозиційному блоку».

У таких умовах бути кандидатом від об'єднаного проекту в особі «БПП» і «УДАРу» дуже вигідно. Президентська партія на Дніпропетровщині тільки починає «розкачку», але вже з початку осені вона активно включиться в процес, нарощуючи оберти.

Інтрига полягає в тому, кого «УДАРівці» запропонують в якості потенційних претендентів на депутатські крісла. Не так давно «УДАР» заявив про те, що відкритий для перспективної молоді, учасників АТО, представників громадських організацій. Але одна справа була увійти в проект із неясними перспективами, і зовсім інше - в проект, який набирає популярність та має підтримку адмінресурсу.

І якщо від БПП персональний склад кандидатів досить очікуваний, це - нині діючі депутати, то «УДАР» цілком зможе зробити ставку на нові обличчя, виконавши запит виборців на оновлюваность влади, заручившись підтримкою своїх людей із боку патріотично налаштованих і політично активних виборців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...