App Store Google Play

Керівник дніпропетровських фіскалів "образився" на журналістів

12.08.2015 17:42
Керівник дніпропетровських фіскалів "образився" на журналістів
Відбулося попереднє судове засідання за позовом про захист честі, гідності та ділової репутації заступника начальника обласної фіскальної служби Андрія Звонкова.

Про це передає ЗОВ.

Позивач вимагає визнати недостовірною певну частину інформації про нього і членів його сім'ї, що міститься в публікації "Багатенький податківець", а також інформацію про підозри, опубліковану від імені Ольги Тищенко.

В суді його інтереси представляє адвокат з Кременчука. Відомо, що Звонков раніше працював керівником Кременчуцької обласної податкової.

На засіданні 11 серпня в суді Амур-Нижньодніпровського району Дніпропетровська відповідачами виступали: редакція всеукраїнської газети "Лица", журналіст Ірина Сатарова, громадська активістка з Кременчука Ольга Тищенко.

У згаданій публікації журналісти посилаються на дані з декларації про доходи Звонкова, а також висловлюють сумнів щодо законності отримання мільйонних прибутків, з яких складається сімейний бюджет Звонкових.

Позивач вимагає визнати інформацію, яка була поширена в статті, недостовірною, а також зобов'язати відповідачів її спростувати шляхом публікації відповідної статті у газеті.

На попередньому засіданні сторони обмінялися клопотаннями, і суддя Лариса Якименко оголосила перерву до 14:00, 10 вересня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...