App Store Google Play

Комісар ООН роздасть 7 мільйонів допомоги біженцям

11.08.2015 14:22
Комісар ООН роздасть 7 мільйонів допомоги біженцям
7 млн. гривень виділить Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) для фінансової підтримки переселенців, яких прихистила Дніпропетровська область. Очікується, що вже цього року понад 3,5 тис. сімей отримають одноразові виплати у 2 тис. гривень. Про це повідомили в департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації.

Проект фінансової допомоги Агентство ООН у справах біженців впроваджує разом з Дніпропетровською облдержадміністрацією. Програма розрахована на найбільш вразливі категорії. Виплати отримають багатодітні сім'ї, люди з обмеженими можливостями, батьки-одинаки та вагітні жінки.

«Розпочинати життя з чистої сторінки непросто. Переселенці часто приїжджають на Дніпропетровщину з однією валізою та не мають найнеобхідніших речей. Вони раді будь-якій допомозі. Сьогодні руку помочі простягають не лише вітчизняні волонтери. Ми вдячні, що переселенців в нашій області підтримують міжнародні партнери», - зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«У Дніпропетровській області зареєстровано 72 800 переселенців. Ми розуміємо, наскільки важливою є фінансова підтримка для найбільш незахищених людей, які змушені розпочинати життя спочатку», - наголосив голова філії Управління Верховного комісара ООН у справах біженців у Дніпропетровську Джефф Уордлі.

Для отримання допомоги необхідно звернутися до Управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації. Підтримкою зможуть скористатися лише переселенці, які зареєструвалися в області після 1 листопада 2014 року та не отримували раніше інших видів недержавної фінансової допомоги.

Виплати вже надійшли до перших 1,3 тис. переселенців у Дніпропетровській області.

Більше про умови отримання допомоги та вимоги щодо надання документів можна дізнатися на веб-сайті www.unhcr.org.ua/dopomoga або за телефоном гарячої лінії 0 800 30 77 11.

Довідка.
Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (Агентство ООН у справах біженців) - одне з головних гуманітарних агентств світу. Понад 9,300 співробітників організації, які працюють у більш ніж 125 країнах світу, допомагають 34 мільйонам людей.

У 2014 році Агентство ООН у справах біженців надало фінансову допомогу для 11 800 переселенців у 11 регіонах України. Зокрема, минулого року понад 700 родин у Дніпропетровській області отримали фінансові виплати на загальну суму більше 3,5 мільйонів гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...