App Store Google Play

«Гаряча лінія» підтримки учасників АТО та їх сімей відкрилась у ОДА

11.08.2015 17:49
«Гаряча лінія» підтримки учасників АТО та їх сімей відкрилась у ОДА
Учасники АТО та їх сім'ї стикаються з безліччю психологічних проблем, але говорити про них часто соромляться, а іноді просто не знають, куди звернутися. Тепер у будь-який час можна зателефонувати на «гарячу лінію», яка відкрилася у Дніпропетровській ОДА. Досвідчені психологи та психотерапевти вислухають та допоможуть впоратися з важкими спогадами, які залишила війна. Про це стало відомо під час прес-конференції в облдержадміністрації.

Радник голови Дніпропетровської ОДА Тетяна Губа не з чуток знає, наскільки важлива психологічна підтримка для бійців АТО та їх близьких, адже особисто спілкується з багатьма захисниками.

«Чоловік, який пройшов Іловайськ та Дебальцево, одного разу прокинувся вночі, почав кричати, що їде танк, схопив двох маленьких дітей та намагався сховати їх під диван. Дружина викликала лікарів, - навела приклад Тетяна Губа. - Щоб стабілізувати психологічний стан, бійцям вкрай необхідне втручання спеціалістів. Буває, що хлопці соромляться про щось розповісти друзям або батькам. Іноді простіше подзвонити людині, яку не бачиш. Тому за ініціативи голови Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченка відкрилася спеціальна «гаряча лінія».

Новостворена «гаряча лінія» перш за все покликана надати саме «швидку» психологічну допомогу, розповіла керівник проекту Наталя Шахрозан.

«Коли боєць відчуває, що не справляється, але йому немає до кого звернутися. «Гаряча лінія» - це підтримка тут і зараз: людину почують, дадуть надію, зрозуміють і скажуть потрібні слова», - сказала вона.

На дзвінки вже відповідають 6 професійних психологів та психотерапевтів. В майбутньому їх буде 24.

«Гарантується повна конфіденційність. Працюють професійні психологи та психотерапевти. Вони постійно будуть проходити навчання в залежності від того, з якими проблемами звертатимуться люди», - додала керівник проекту.

«Гаряча лінія» психологічної підтримки для учасників АТО та їх сімей працює цілодобово за номером 0-800-505-085. Відгуки про роботу «гарячої лінії» можна залишити за телефоном 742-86-62.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...