App Store Google Play

Довідку про дохід пенсіонери Дніпропетровщини можуть отримати в Інтернет

11.08.2015 12:47
Довідку про дохід пенсіонери Дніпропетровщини можуть отримати в Інтернет

На Дніпропетровщині запроваджена ще одна електронна послуга для населення. Відтепер довідку про доходи для пенсіонерів  можна отримати не виходячи з дому. Портал iGov дозволяє оформити документ через Інтернет. Зараз он-лайн послуга діє тільки у Дніпропетровській області, але в майбутньому її планують запустити для всієї країни. Про це заявив голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентин Резніченко.

 

«Ми поступово розширюємо перелік адміністративних послуг, які можна отримати дистанційно. Відтепер тисячі пенсіонерів області мають змогу не виходячи з дому замовити довідку про доходи. Першими в електронний вигляд ми переводимо найпопулярніші серед населення послуги. Цього разу спрощується процедура отримання даних для літніх людей», - зазначив Валентин Резніченко.

 

Довідка про доходи необхідна пенсіонерам для оформлення пільг або призначення матеріальної допомоги. Це перша послуга, отримати яку можна взагалі не виходячи з дому. Документи замовляються  по Інтернету через сайт iGov. Заявку працівники «Укрпошти» пересилають до відповідного управління Пенсійного фонду. Звідти вже готову довідку відправляють на адресу громадянина.

 

Оплатити послугу також можна через Інтернет. Це означає, що більше не потрібно пред'являти паперові довідки з банків - система "бачить" оплату автоматично.

 

«Очільник області поставив задачу повністю перевести адміністративні послуги в режим електронного доступу. Це зручно для мешканців області – не потрібно по десять разів ходити до держустанов та вистоювати черги. А ще – нівелює корупційну складову при оформленні документів, - зазначив радник голови Дніпропетровської ОДА Дмитро Дубілет. –  Зараз через портал iGov можна отримати понад 20 державних послуг, а в найближчому майбутньому ми плануємо запустити ще 45».

 

На сьогодні через інтернет-портал  https://igov.org.ua мешканці Дніпропетровщини можуть зареєструвати автомобіль та отримати довідку про несудимість. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...