App Store Google Play

Борис Філатов пообіцяв розібратися з проблемами селища Таромське

11.08.2015 10:34
Борис Філатов пообіцяв розібратися з проблемами селища Таромське
У неділю, 9 серпня, жителі Таромського зустрілися з народним депутатом України Борисом Філатовим, щоб обговорити проблеми селища і знайти можливі шляхи їх вирішення.

На зустріч з народним депутатом прийшла величезна кількість людей. Серед інших проблем жителі поскаржилися на незадовільний стан доріг і відсутність вуличного освітлення. Проїжджа частина на деяких вулицях селища, за кількістю вибоїн, нагадує решето, відзначали люди.

Співробітники комунальних служб час від часу виконують ямковий ремонт доріг у Таромском, але в корені ситуація не змінюється. З освітленням в селищі справи йдуть значно гірше. На деяких вулицях відсутні ліхтарні стовпи.

«Стан доріг в селищі залишає бажати кращого. Перед тим як зустрітися з вами, я проїхався по селищу Таромське, і особисто зміг переконатися, що проблема стоїть дуже гостро. Її необхідно вирішувати, причому якомога раніше, інакше незабаром, по селищу нереально буде ні проїхати, ні пройти », - відмітив на зустрічі Борис Філатов.

Народний депутат повідомив присутнім, що найближчим часом в Таромськом будуть відремонтовані дороги на вулицях Мостова, Кірова, Жовтнева, Леніна, Лісова, Тельмана, Щорса, Привокзальна і Червоноармійська. Фактично всіма цими вулицями їздить громадський транспорт, тому їм приділять увагу в першу чергу.

«У Таромськом більше ста вулиць, більшість з яких необхідно ремонтувати. Правильніше буде спочатку привести в порядок головні дороги селища, а після приступити до ремонту інших. Також необхідно вирішувати проблему з вуличним освітленням. Не діло, що люди змушені добиратися додому темними вулицями. Будемо займатися цим питанням », - пообіцяв народний депутат.

У селищі Таромське розташована школа № 124. Там не перший рік існує проблема з харчоблоком. Його необхідно капітально ремонтувати, але грошей з міського бюджету на це не виділяють. Нардеп Б.Філатов пообіцяв вирішити проблеми навчального закладу.

Таромське, фактично єдине селище, розташоване в межах міста, де до цих пір повністю не вирішена проблема з водовідведенням. Через відсутність централізованої системи водопостачання, люди змушені набирати воду з колонок і носити її ведрами додому.

Під час зустрічі люди поскаржилися на те, що міські чиновники, починаючи з 2001 року, роздають в селищі землі на заболоченій території. Новоспечені власники земельних ділянок будують будинки, через що виникає проблема підтоплень розташованих неподалік городів і будинків. Місцеві мешканці впевнені, що якби в селищі був голова, який би відстоював інтереси людей, проблем в Таромськом було б набагато менше.

«Зараз багато говорять про децентралізацію, декларовану нашим урядом. Вона має під собою передачу влади територіальним громадам. Упевнений, що коли ми перейдемо від розмов до практичних дій, ситуація в Таромському зміниться в кращу сторону. У селищі однозначно необхідний такий орган влади як селищна рада », - сказав народний депутат.

На завершення народний депутат Борис Філатов пообіцяв, що періодично зустрічатиметься з жителями Таромського, а також робити все можливе, щоб численні проблеми селища, що накопичуються десятиліттями, були вирішені.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...