App Store Google Play

Життя в будинку з непрацюючим ліфтом для мешканців - пекло

10.08.2015 17:41
Життя в будинку з непрацюючим ліфтом для мешканців - пекло
За підтримки Благодійного Фонду народного депутата Бориса Філатова, на вулиці Погребняка, 18-Б, був відремонтований ліфт, який простоював два місяці.

На початку червня в третьому під'їзді будинку № 18-Б по вулиці Погребняка зупинився ліфт. Для багатьох жителів дев'ятиповерхівки поломка виявилася трагедією. У будинку проживають пенсіонери, батьки з маленькими дітьми, вагітні, яким важко підніматися пішки на верхні поверхи.

«Ми подзвонили співробітникам підприємства« Дніпроліфт », розповіли про проблему і попросили вжити заходів, - розповідає член ініціативної групи мешканців Сергій Побочий. - Приїхали робітники, обстежили ліфт, сказали, що згорів компресор. Замінити поламану деталь відмовилися, мотивуючи це тим, що мешканці нашого будинку заборгували гроші за обслуговування ліфта ».

Протягом півтора місяця ініціативна група мешканців оббивала пороги різних інстанцій, з проханням знайти можливість полагодити ліфт, який в будинку просто необхідний. Куди б не зверталися люди, всюди отримували відмову.

«У нашому будинку проживають понад сто осіб. Серед них дуже багато людей похилого віку. Після того як ліфт зупинився, деякі пенсіонери втратили можливість виходити зі своїх квартир, так як спуститися, а після піднятися, їм не дозволяє стан здоров'я, - каже Сергій. - Одна вагітна дівчина, яка багато років орендувала квартиру в нашому будинку, змушена була з'їхати і шукати нове житло ».

Деяким людям похилого віку на півтора місяці довелося відмовитися від походів по магазинах, ринках і аптеках. Мешканка будинку Тамара Іванівна, зверталася до сусідів з проханням придбати необхідні ліки, продукти харчування та оплатити комунальні послуги.

«Мені 80 років, я не в змозі спуститися пішки, не кажучи вже про те, щоб піднятися, тому зверталася до сусідів, просила їх сходити в магазин. Спасибі людям, вони мене виручали », - розповідає Тамара Іванівна.

Дісталося і батькам з маленькими дітьми. Молодим мамам доводилося по два рази на день піднімати на верхні поверхи габаритні коляски або ж відмовлятися від прогулянок на свіжому повітрі.

«На дев'ятому поверсі нашого будинку проживає жінка з десятирічною дочкою. У обох астма. Коли зламався ліфт, їм довелося дуже туго. Для того щоб піднятися в свою квартиру, жінка з дитиною витрачали по 15-20 хвилин! »- Згадує Сергій.

В кінці липня, коли мешканці будинку обійшли вже всі можливі комунальні служби, а допомоги так ніде і не отримали, ініціативна група мешканців звернулася до Благодійного Фонду народного депутата Бориса Філатова. Людей вислухали, пообіцяли розібратися в проблемі і допомогти вирішити її в найкоротші терміни.

«Через кілька днів, ліфт у будинку запрацював. Тепер наші старі можуть виходити з квартир, а батькам малят не доводиться носити важкі коляски. Всі мешканці будинку висловлюють народному депутату величезну подяку. Єдине, про що ми шкодуємо, що не звернулися до Бориса Філатову за допомогою раніше », - сказав Сергій Побочий.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...